2752
2734

ببین یه چیزی بهت بگم آدم هر راهی رو بره چون چالش های راهی که نرفته رو ندیده میگه کاش اونو امتحان میکردم.به هر حال با عشقت ازدواج کنی حسرت اون آدم معمولی با اخلاق رو میخوری. با اون مورد دیگه ازدواج کنی مطمن باش حسرت عشق نافرجامتو میخوری.متاسفانه ذات انسان همینه. من میگم کاش با عشقم ازدواج میکردم چون نتونستم فراموشش کنم

ببین ابجی عقلو منطق صد درصد خاستگار رو میگه احساستم ک عشقتو ولی با خودت کنار بیا بعد با خواستگارت ازدواج کن چون دلت پیش عشق سابقت میمونه و حتی با فکر کردن ب اون  خیانت به همسرت محسوب میشه و یه عمر حسرت پس خیلی جدی  و جدی فکر کن 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خوشگل باشه ولی اخلاقش گند باشه ، همه زندگیت بشه استرس و اعصاب خوردی آرامش نداشته باشی خوشگلیش باعث ...

درسته عزیزم منم قبول دارم ولی میترسم فقط یادش زندگیمو خراب‌کنه

"انرژی مثبت اگر آدم بود"
چون بی عرضه بود و بی نهایت بداخلاق.فقط عاشقم بود هیچ اپشن دیگه ای نداشت(حالا مثلا ظاهرم درنظربگیریم ...

دوست داشتن اگه عشق باشه طرفت سگم باشه زشتم باشه بدم باشه معتادم باشه باز دوسش داری

2731
دوست داشتن اگه عشق باشه طرفت سگم باشه زشتم باشه بدم باشه معتادم باشه باز دوسش داری

اره ولی من زمان ندارم کامل توضیح بدم ک چیا پیش اومد تو اون ۵ سال! ینی همشو تحمل کردم ک درنهایت کنارکشیدم چون جونشو نداشتم

"انرژی مثبت اگر آدم بود"
خواستگار بی نهایت خوش اخلاق معمولی  چه برای آرامش زندگی خودت چه برای تربیت فرزندت در آیند ...

قبول دارم ولی نمیدونم بااسترسِ اینده ک نکنه از یادم نره عشق سابقم چ کنم

اینم بگما ب اندازه سابق عاشق نیستم و اینکه وقتی کنارش باشم اروم نیستم

"انرژی مثبت اگر آدم بود"
قبول دارم ولی نمیدونم بااسترسِ اینده ک نکنه از یادم نره عشق سابقم بگذره

زندگی اینقدر بالا و پایین و چالش های خودش رو داره که اگر طرفت آرامش و‌اخلاق نداشته باشه واست میشه جهنم پس بهتره عاقلانه انتخاب کنی و عاشقانه زندگی کنی 

مرسی عزیزم از کمکت

خواهش میکنم عزیزم 

تجربه ی من بهم ثابت کرد زن و بچه اخلاق خوب و تفکر روشن یک مرد و پدر رو احتیاج دارن نه قدو هیکل و زیبایی مرد رو 

ان شاالله شما هم همه ی موارد رو بسنجی و انتخاب عالی داشته باشی و خوشبخت بشی

خواهش میکنم عزیزم  تجربه ی من بهم ثابت کرد زن و بچه اخلاق خوب و تفکر روشن یک مرد و پدر رو احتی ...

مرسی مهربون دقیقا همینطوره که شما میگید

اصلا همه همینو میگن! ولی چون وقتی خبری ازش میرسه یا اتفاقی میبینمش دستوپامو گم میکنم و این باعث ترسم میشه و ...

"انرژی مثبت اگر آدم بود"
مرسی مهربون دقیقا همینطوره که شما میگید اصلا همه همینو میگن! ولی چون وقتی خبری ازش میرسه یا اتفاقی ...

ولی عزیز بزار یه خاهشی بکنم

اگه خاستی با کسی غیر از اون شخص ازدواج کنی اول وایسا کامل از ذهن و قلبت بره بیرون اینجوری اگه بخای با کس دیگه ای ازدواج کنی هم خیانت حساب میشه هم احساساتش ب بازی گرفته میشه 

2706