2737
2734

من کارم عکاسیه و میخوام پیج بزنم ، اسم رو خودم انتخاب کردم پیکتو که شکلی از کلمه پیکچره و ادامش حروف اول اسم خودم : pictombn خیلیم باهاش حال میکردم و لوگوش رو هم طراحی کردم

تا این که دوستم گفت اسم طولانیه و لوگو هم شلوغه جالب نیست ، فکر نکنم اسم رو تغییر بدم ولی برای لوگو گفتم شبیه اینا طراحی کنم شاید بهتر باشه 

۱

۲ چون کلا ودینگ و دونفره و اینا کار میکنم اینم جالب میتونه باشه 

حالا نظر شما چیه

من زیر آوارم 🏴🖤 اینترنت جامعه رو به فساد نکشیده بلکه اینترنت فساد شمارو به ما نشون میده بخاطر همینه که ازش بدتون میاد  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
وای اقرین بگو با چه برنامه ای طراحی کردی؟

ایلاستریتور عزیزم

من زیر آوارم 🏴🖤 اینترنت جامعه رو به فساد نکشیده بلکه اینترنت فساد شمارو به ما نشون میده بخاطر همینه که ازش بدتون میاد  
همشون زیبان سومی خیلی قشنگه😊

اگر شما بودی خودت سومی رو میزاشتی ؟

2738
عزیزم من گرافیستم یه مدت کار لوگو انجام میدادم بنظرم عکس اولی خوبه فقط اون زیر که یه جای خالی داره ...

ینی کامل زیرش پبکتو ام بی ان رو بنویسم؟ مرسی عزیزم 😘

2706