2737
2739
عنوان

مادر نامزد سابق همسرم فوت کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 473 بازدید | 43 پست

خداییش فکر می کنی اون دختر الان شرایطش طوری هست با همسر شما گفتگو کنه 

حالا در حد یه تسلیت نه بیشتر چیزی که نمیشه 

میگی فامیله پس به غیر ختم جاهای دیگه هم ممکنه همدیگه ببینن

خدا رحمتش کنه تو هم میرفتی بهتر بود که خیال خودت راحت تر بود البته کلا این روزا خطرناکه همسرتم کرونا ...

فک کنم از رو کنجکاوی رفته که دختره رو ببینه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تورو خدا دعا کن برام نبیندش 

دعا کن اونچه که خیر و صلاحه اتفاق بیوفته. شاید ببینش و به دلش بیوفته که الان چه خانوم خوبی دارم ..

♡♡خلق عشق مسئله‌ای نیست، حفظ عشق مسئله است. عاشق شدن مهم نیست، عاشق ماندن مهم است. عاشق شدن حرفه بچه‌هاست، عاشق ماندن هنر مردان و دلاوران. سست عهدی‌های عشاق باعث شده که بسیاری از داستان‌های عاشقانه مبتذل در جایی تمام شود که عاشق به معشوق می‌رسد؛ حال آنکه مهم، از این لحظه به بعد است.مهم، پنجاه سال بعد است: دوام عشق... دوام زیبایی و شکوه عشق...✍ #نادر_ابراهیمی 📕 آتش بـدون دود
2731
خداییش فکر می کنی اون دختر الان شرایطش طوری هست با همسر شما گفتگو کنه  حالا در حد یه تسلیت نه ...

نه جاهای دیگه قطع رابطه هستن چون الان دختره ناراحته و همسر منم دلسوزه بخاطر این میگم یموقه دلش نسوزه دوباره شروع کنن

دعا کن اونچه که خیر و صلاحه اتفاق بیوفته. شاید ببینش و به دلش بیوفته که الان چه خانوم خوبی دارم ..

وای تو محشری خدا خیرت بده امام حسین اجرت بده مرسییی⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

2740
وای تو محشری خدا خیرت بده امام حسین اجرت بده مرسییی⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

باور کن کارای خدا اینجوریه. فقط بهش توکل کن حله✋❤

♡♡خلق عشق مسئله‌ای نیست، حفظ عشق مسئله است. عاشق شدن مهم نیست، عاشق ماندن مهم است. عاشق شدن حرفه بچه‌هاست، عاشق ماندن هنر مردان و دلاوران. سست عهدی‌های عشاق باعث شده که بسیاری از داستان‌های عاشقانه مبتذل در جایی تمام شود که عاشق به معشوق می‌رسد؛ حال آنکه مهم، از این لحظه به بعد است.مهم، پنجاه سال بعد است: دوام عشق... دوام زیبایی و شکوه عشق...✍ #نادر_ابراهیمی 📕 آتش بـدون دود
اصلا ببینه چرا ناراحتی اگه اونو میخواست طلاقش نمیداد تو الان مال اونی

بخاطر دخالت‌های مادره طلاق گرفتن وگرنه عاشق هم بودن الآنم که مادر فوت کرده

میگم شب اومد ازش بپرسم که دیدیش یا نه؟

اگه واقعا به خدا توکل کنی. خودتو تسلیم خواسته خدا قرار میدی. و به خدا میسپاری. پس خودت دست به کاری نمیزنی . 

حرفایی که بما با فکر خودمون فکر میکنیم خوبه.. ولی چون از هوای نفس میاد، پس تاثیر درستی نداره.

باورکن

وای چه عاقلانه گفتی مرسی دلم آروم شد ولی این دو تا همو دوست داشتن بیشتر هم همسر من دوسش داشت الان از ...

بخوای انقدر خود خوری کنی که نمیشه عزیزم

تو سعی کن انقدر برای شوهرت خوب باشی که خودتم مطمئن باشی چشم و دل همسرت هرز نمیره چون تو براش کم نذاشتی

خدایا، تنها آرزویم این است که فقرا نازا شوند. و از این پس هیچ فرزندی در خانواده ای فقیر به دنیا نیاید‌.
2706