2733
2734

فکر کنید میخواید یه تصمیم برای زندگی عشقیتون بگیرید شما باشید منطقی فکر میکنید یا احساسی؟ 

اونایی که تصمیم گرفتن هم بگن چقدر از تصمیم احساسی یا منطقیشون راضین

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یبار یه تصمیم منطقی گرفتم درباره همین الان هرروز خدارو شکر میکنم

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸
منطقی بنظرم 

میدونی گفتنش اسونه ولی دلو ادم چیکار کنه🤕

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)

اگه عاشق بشی 

حتی اگه بخوای هم نمیتونی منطقی تصمیم بگیری چون دلت حرف اولو میزنه 

ولی عاشق نباشی خیلی راحت با منطق پیش میری

خواهش میکنم با اون دلای پاکتون واسه رسیدن ب خواستم صلوات بفرستین..واسه رسیدنمون بهم دعا کنید😞❤
2738

ادم با هرکدوم تصمیم بگیره تهش نابودیه...

منطقی باشه حسرتت اینه ک ب عشقت نرسیدی..

احساسی باشه هی ضربه پشت ضربه..

۲تاباید باهم باشه..

خدایا من به دستات خیره شدم خودت معجزه کن...💕♥️
هردو

اخه یکم احساس و منطق در تضادن

عاقلانه انتخاب کن  عاشقانه زندگی کن

اینم حرفیه

2706