2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از وقتی دیدم توو نی نی سایت گفتن نون و پفک میخورن،دیگه از هیییچی تعجب نمیکنم😂

وای یاد بچگیام افتادم 😂😂😂

من وسط پفک تخمه میذاشتم بعد با نون می خوردم 😂😂😂

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   
2731
من دیگه دنت نمیخرم گرون شده نمیارزه😐👋👋👋

مرد زندگی😐✋

من توی نوشته هام از ایموجی استفاده نمیکنم..!اگه بهم قلب یا گل یا بوس یا هرچیز دیگه ای میدین و من متقابلا چنین ایموجی ای نمیدم ناراحت نشید...      خدایا شکرت بابت همه چیز...چمدون به دست..صبح زود..یه هودی لش..سردی هوا..فرودگاه..و رفتن..اینا تنها چیزاییه که واقعا نیاز دارم...              (من میگم کارما تو بخون کارِ ما!!!!)
2740
نخوردی؟!!!  بهشته ینی😋😋😋😋 ینی هرچقد بخوری سیر نمیشی

نه نون پفک تو بچگی خورده بودم 

نون و بستنی نخوردم 😂😂یه تست میکنم 

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
نمیدونم😂 من فکر کردم نمیخورن تا اینکه همه ریپ زدن گفتن خوشمزست😂 از دنیا عقبم😐💔

اخه تو ی مایه های شکلات صبونه و خامه صبونس دیگ😂🧡

تاب تاب عباااسی ....... خدا خستم از بااازی ........ دنیا چ قد تابم داااد..... کاشکی منو بندااازی🥺🥺🥺
تست نکن معتادش میشی🥺🥺🥺 خییییلی یی خووووبه🥺😋😋😋

یعنی در این حد 

ای بابا وسوسه شدم برم الان بخورم  

بستنی دارم ولی بربری سرد دارم 😂😂😂بربری سرد چه طوره

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
2706