2737
2734
دوست صمیمی والا دروع چرا میترسم یه کم جزییات بگم یهو یه آشنا پیدا شه یا شانس من خودش یهو ببینه بگه ...

یه هدیه کوچیک بنظرم به خودش بده که یادگاری ازت بمونه عروسکی چیزی اگه علاقه داره اگه از نظر مال اوکی هستی ساعت انگشتر نقره ای چیزی 

هیچی.برو کمکشکن وسایلشونو جمع کنن.یا روز اخر موقع اسباب کشی نمیتونن غذا درست کنن شربت و چای و غذا بب ...

دیگه فامیلشون هم نیستم که

گفتم اضافه کاری اما نه در این حد 😂😂😂

اینهمخ رستوران زنگ میرنن غذا میگیرن. من تو اون بل بشو و بازار شام کامیون و بار زدن ساک پیک نیک ببندم؟

حالا اگه اینا جواب میداد و خواستگار اینا میشد یه چیزی. از این ابی واسه ما گرم نمیشه. همون رستوران کافیشه. چایی اینا هم بخورن تو راه دستشویی شون میکیره. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه هدیه کوچیک بنظرم به خودش بده که یادگاری ازت بمونه عروسکی چیزی اگه علاقه داره اگه از ...

اوووووو کی میره اینهمه راهو

ساعت و انگشتر داشتم دست خودم میکردم 

اینهه اینجا بود یه خواستگاری نیومد حالا که داره میره

شانس ما هم همه میرن خارج و اروپا. این پا میشه میره یه شهرستان دور.

میگم خاک تو سرت کنن که همه جورت ضرری. یه جام نمیری دلم تنگ شه بیام بهت سر بزنم

2731
فکر کردم دختره و رفت و آمد خانوادگی دارید! فکر کنم مادرت با نمیدونم گفتن ها، داره بهت یاد میده که ن ...

نه بابا

بهش میگم باید چیزی بگیرم؟ میگه آره

میگم خوب چی بگیرم؟ میگه برو اکسیر یه ظرف بگیر

میگم مگه اومدن اینجا که من برم ظرف ببرم خونه جدید تبریک بگم؟ دهنش کج و کوله میشه و سایلنتتتت

میگم خوووووب حالا چی بگیرم؟ 

جز طرف مغزش به چیزی جواب نمیده. 

هنش میگه نمیدونم. خودت ببین چی بگیری

میگم من مامان توام یا تو مامان من؟

چی چی باید بدم تو این شرایط؟ میگه چمیدونم

گفتم اوکی به خودت فشار نیار. خودم حلش میکنم.

2740

سلام شما خیلی خاص تو تاپیک صحبت میکردید مزاحمتون شدم

میبخشید راجبع چله ها سنگینی ها صحبت کرده بودین شما

سوالی ک دارم اینه

مداومت تو صلوات فرستادن اداب داره یاا سنگینی میاره