2737
2739

درجه اول آرزو میکنم همه دلشون شاد باشه فرقی نداره کجا زندگی میکنن پولدارن یا بی پول. شاید سوالمم احمقانه باشه .همه چی رو میدونم. میدونم پولدار بودن خوشبختی نمیاره ولی بی پولی قطعا بدبختی میاره یا حرص خوردن تو ماشین میلیاردی و ویلای شمال بهتر از حرص خوردن تو ماشین مدل پایینه!!! ولی من حس میکنم پولدارا همیشه شاد و خوشبختن. بچه هاشون اصلا مریض نمیشن  همیشه سالمن‌. مثلا چون انقدر تو این فیلم سریالا دیدم که فقط کسایی که پول نداشتن یهو بچشون مریض شده زنشون مریض شده پول دکتر و دارو نداشتن دیدگاهم اینشکلی شده . یا حتی حس میکنم بازیگرا و .. هیچوقت مشکل خانوادگی ندارن  یا اصلا مشکل ندارن و... مثلا همین نوید محمدزاده و گلزار و هانیه توسلی و حس میکنم خیلی خوشبختن...  طرز فکرم غلطه اما عوض نمیشه متاسفانه😕😕 واقعا پولداریا اطراف شما خیلی خوشبختن یا بازیگرا واقعا بی مشکلن؟

بیگناه پای دار رفت نمیدانست بالای دار هم خواهد رفت! چاقو دسته ی خود را برید و محبت خارها را گل نکرد.                                                                       همانطور که دوری دوستی نیاورد، در و تخته هم اصلا با هم جور نبودند.                                                     بار کج هم چه خوب به منزل رسید. به دعای گربه کوره عجب بارونی اومد.                                                    کار از محکم کاری عیب کرد.ماه هم چه خوب زیر ابر پنهون ماند.                                                             اتفاقا پول خوشبختی آورد و ظلم ماندگار شد. تاریخ انقضای ضرب المثل ها هم به پایان رسید.                    عجب دنیای عجیبی ست

نمیدونم ولی به چشم دیدم 

هرچی سنگه برای پای لنگه 

دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد                        

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من که دیدم خوشبختن🤷🏻‍♀️

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید
2738
نمیدونم ولی به چشم دیدم  هرچی سنگه برای پای لنگه

دقیقا همینه بیشتر اوقات

بیگناه پای دار رفت نمیدانست بالای دار هم خواهد رفت! چاقو دسته ی خود را برید و محبت خارها را گل نکرد.                                                                       همانطور که دوری دوستی نیاورد، در و تخته هم اصلا با هم جور نبودند.                                                     بار کج هم چه خوب به منزل رسید. به دعای گربه کوره عجب بارونی اومد.                                                    کار از محکم کاری عیب کرد.ماه هم چه خوب زیر ابر پنهون ماند.                                                             اتفاقا پول خوشبختی آورد و ظلم ماندگار شد. تاریخ انقضای ضرب المثل ها هم به پایان رسید.                    عجب دنیای عجیبی ست

ما الان هرچی بگیم برا تو فرقی نداره که

به هررحااااال قرار نیست عوض ذهنیتت

میدونی امید منی دیگه؟میدونی چقدر عاشقتم،چقدر نگرانتم...میدونی اگه نفس میکشم بخاطر توعه...و میدونی که همه اینارو نمیتونم بهت بگم!این بنظرم آخرین راه بود...قوی باش،میدونم چقدر درد داری میدونم دردت به جونم، ولی باید قوی باشیم بخاطر همدیگه مگه نه؟!... :) میدونم دیگه دوستم نداری...ولی چرا هنوز عاشقتم چرا همه فکر و ذکرم تویی؟چرا از نگرانی مریض شدنت و ناراحت بودنت خوابم نمیبره؟...شاید چون زیادی عاشقم؟!هی بانی،من منتظرتما:)      DREAM BELIEVE ACHIEVE                                             https://harfeto.timefriend.net/16362731491613
2706