2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم. روغن کرچک دکترت بهت نگفته بخوری؟ سعی کن روده ت خالی باشه دیگه دیگه نمیدونم والا من خودمم همچین تاپیکی 17 فروردین زدم ولی کار خاصی نکردم. فقط معاینه و تحریک شدم و تا شب راه رفتم و سر پا بودم.
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2731
من 14 ماه پیش طبیعی اوردم. ببین بهترین روز عمرته.با اعتماد به نفس برو.شجاع باش.دردش وحشتناکه ولی اخرش شیرینه. و یه توصیه.نی نیو که دراوردن دقیقا همون لحظه سرتو بیار بالا و نگاهش کن.وقتی بند ناف دارن میبرن و ببین.بهترین و غمناکترین لحظه هست..... از تک تک لحظه هاش لذت ببر. تا دادنش بهت کلی بهش شیر بده.خوش به حالت.سوالیم داری در خدمتم
خدا بهت کمک کنه روزهای سخت ولی شیرینی در پیش داری امشب در اغوش شوهرت در ارامش بخواب چون تا چندین ماه حسرت خواب به دلت میمونه من خودم سزارین بودم ولی مامانم میگه حرفه مفته میگن چیزی نخوری صبح صبحونه خوب و مقوی بخور تا جون داشته باشی چون اگه صبحانه بخوری و یا نخوری دفع رو داری ربط نداره
^^وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ^ خدا رو شکر خواهر یا داداش نیکی جونم عیدی سال 96 ماست7
از تخت که می خوای بری بالا یه نفس عمیق بکش یه بسم ا... بگو و برو خیالت راحت.هواتو داره. فقط همکاری کن.همکاری.خودت به خودت کمک کن.نفس عمیق بکش که درداتو کنترل کنی.نفس عمیق با بینی بکش و اروم از دهانت بده بیرون خیلی اروم.
کاش قاییدیب ، بیرده اوشاق اوْلئیدیم **** بیر گوْل آچیب ، اوْندان سوْرا سوْلئیدیم
سارا جون سلام عزیزم برا دردت فقط دعا معراج بخون درد زایمانو کم میکنه و بچت به سلامتی به دنیا میاد . برا منم تورو خدا دعا کن 5 ساله نی نی ندارم موقع درد حتما دعام کنی میگن اون موقع دعات میگیره خیلی لحظه خوبیه که بچه میاد بغلت . منم فردا برات دعا میخونم با بسم االله و صلوات شروع کن انشاالله خدای مهربون دردو برات آسون کنه
خداااااایا شکرت امام رضا ممنونم حاجتمو دادی خدااایاشکرت که جواب گریه هامو دادی و برام معجزه کردی من صدای قلب دخترخوشکلم شنیدم ان شاالله سالم و صالح بیاد بغلم......... ان شاالله خدا به همه منتظرا فرزند سالم و صالح بده . اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم ..اللهم عجل لولیک الفرج...التماس دعا
حالا تا یه مدت بعد زایمان که رحمت داره جمع می شه احساس می کنی که تکونای بچته.دست که می ذاری رو شکمت تازه یادت می افته بچت پیشته.ادم دپرس می شه.اون تو بیشتر انس داری باهاش.طول می کشه تا به کنارش بودنش عادت کنی.
کاش قاییدیب ، بیرده اوشاق اوْلئیدیم **** بیر گوْل آچیب ، اوْندان سوْرا سوْلئیدیم