2733
2734

طبق قانون جدید مجلس به اصطلاح انقلابی حقوق دختران مجرد که پدرانشون فوت کرده به یک سوم کاهش پیدا کرد . واقعا دست مریزاد به این مجلس انقلابی که درحق دختران ظلم کرده

تصویب شد؟

مامانم همیشه میگه من9ماه سختی کشیدم که قلبت شکل بگیره نزاریکی بیادتو15ثانیه بشکنه بره.تو رابطه ای که قراره همیشه اشتباهاتشو ببخشی یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت  ببخش و تمومش کن ❤آدمهارو ازرو ظاهرقضاوت نکن خیلیها فقط بسته بندی شیکی دارن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
دیه جنینی ک جنسیتش مشخص نیست از دیه جنین دختر بیشتره چی میخای دیگه😏

خداروشکر این قانون مسخره جنسیت زده برداشته شده دوست عزیز

گیسوی کمند تو در باد پرچم آزادگیمان خواهد بود🕊🌱 اینجا دوباره کربلاست اهل کوفه از اهل حسین جداست🤍
تصویب شده از کی اجرایی میشه     خدایا خودت کمک کن  من خواهرم مجرده پدرومادر به رحم ...

اینجور چیزا بک ثانیه بعد تصویب اجرایی میشه

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
2706