2752
2734
عنوان

درآمد بلاگر ای اینستا 😲😲😲

| مشاهده متن کامل بحث + 22647 بازدید | 81 پست
دخترع که کلا ارایشه اگه بشوریش میبینی نیم کیلو ادم چسبیده بهش

مستر چشمک؟

اره جطور اذیت نمیشه بااین حجم ارایش

خصوصا اون کلیپه ک مثلا میخاستن طلاق بگیرن

همه گفتن وای چ دختر باکمالاتو خوشگلی

چرا میخاد طلاقش بده

اگه چشمت افتادبه امضام،یه صلوات واسه خوشبختیــم بفرست‌،،شاید همین کار خوبت یه گره اززندگیت بازکنه مهربونم💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بلاگر فقط نگین عابدزاده😍😍

میگن طرف خیلی ادم حسابی و ادم درستیه!.. دزد نیست،حلال حروم سرش میشه، دروغ نمیگه و......یادمون رفته اینا وظیفه انسانی ما   نه آپشنهای ویژه....!!   (زاده پاییزم فصل خش خش برگااان ...🍁🍁کوردم و این یکی از افتخاراتمه😍عاشق ارایشگری ام 💇💇و هر روز تو رویا و خیااالم میبینم که به ارزو هام رسیییدم..من خیلی خوشبختم چون از هیچکس هیچ انتطار و توقعی ندارم .. من به ارزوهام قول رسیدن دااااادم.......✌😉 
2731
مستر چشمک؟ اره جطور اذیت نمیشه بااین حجم ارایش خصوصا اون کلیپه ک مثلا میخاستن طلاق بگیرن همه گفتن ...

خیلی مصنوعیه همشم با بیرون زدن چشاش از حدقه میخواد بگه چشاش درشته کلا باهاشون حال نمیکنم

من باردارم و بارداری خیلی سختی رو دارم میگذرونم مدام دردهای جدید رو تجربه میکنم و خیلی شرایط روحی و جسمیم سخته. میشه لطفا برام از ته قلبت دعا کنی؟ 🥺
هر استوری 10 ملیون میگیره 

واقعا همه چیش عالیه بنظرم 

میگن طرف خیلی ادم حسابی و ادم درستیه!.. دزد نیست،حلال حروم سرش میشه، دروغ نمیگه و......یادمون رفته اینا وظیفه انسانی ما   نه آپشنهای ویژه....!!   (زاده پاییزم فصل خش خش برگااان ...🍁🍁کوردم و این یکی از افتخاراتمه😍عاشق ارایشگری ام 💇💇و هر روز تو رویا و خیااالم میبینم که به ارزو هام رسیییدم..من خیلی خوشبختم چون از هیچکس هیچ انتطار و توقعی ندارم .. من به ارزوهام قول رسیدن دااااادم.......✌😉 

من رها وبهناز رو دنبال میکنم

وهرروز دارم ازشون یه چیز جدید یادمیگیرم

بهناز کارش بلاگری نیست ممکنه هفته ای یکبار تبلیغ کنه 

ولی رهاجون تبلیغ میکنند که نوش جونشون باشه

چون از پیجش به عنوان هنر استفاده میکنه نه بازیچه دادن مردم.

گرنگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد🙏