2733
2739
عنوان

**خداروشکر ما هم مامان شدیم**

| مشاهده متن کامل بحث + 38817 بازدید | 9052 پست
نرگس جون اسم........سن..........شهر............تاریخ آخرین پری
در بیکرانه زندگی دو چیز افسونم می کند آبی آسمان را که می بینم و میدانم که نیست ، خدا را که نمی بینم و میدانم که هست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

پانیذ 21 تهران 2 مهر
گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
مامان و خواهرم تنگی لگن داشتند منم میترسم مثل اونا باشم. البته خواهرم اصلا نتونست طبیعی زایمان کنه، و در نهایت سر سزارین دومش بخاطر خونریزی شدید، رحمش رو در آوردن.
من و پسرم و باباش
2728
2740
میشه 3 روز تاخیر نرگس جان
خداوندا ... خداوندا تو میدانی که من دلواپس فردای خود هستم مبادا گم کنم راه قشنگ آرزوها را مبادا گم کنم اهداف زیبا را مبادا جا بمانم از قطار موهبتهایت مرا تنها تو نگذاری که من تنهاترین تنهام؛ انسانم خدا گوید : تو ای زیباتر از خورشید زیبایم تو ای والاترین مهمان دنیایم تو ای انســــان ! بدان همواره آغوش من باز است شروع کن ... یک قدم با تو تمام گامهای مانده اش با من ...
2706