2752
2734
ای جان پس مبارکه عزیزم خیلی دوق کردم واست ایشاله به پای هم پیرشید 😍😍😍😍😍😍😍

مرسی جونه دلم ...من با سن کمم  انقد گذشته ی سختی داشتم که سنگ اب میکرد...فکر کنم این ادم پاداش همه صبرمه ...هیچ کسی شبیهش ندیدم مطمنم فرشتست

خدا❤️❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مرسی جونه دلم ...من با سن کمم  انقد گذشته ی سختی داشتم که سنگ اب میکرد...فکر کنم این ادم پاداش ...

ولی باهمه اینا زودتصمیم نگیر تویه جلسه دیدیش تواین یه جلسه مسلما مثل شما بابهترین تیپ اخلااق رفتار بوده وتلاش کرده دردید شمابهترین‌باشه سعی کنیدبیشتربشناسیش بدردت میخوره یانه بیخودی وابسته اش نشی ها که سخته برات 

🌺بسم الله الرحمن الرحیم 🌺عضو گروه رز بنفش 💜وزن شروع ۷۳💜وزن فعلی ۵۰۰و۷۱💜وزن هدف ۶۰😎😊 توبالا شهر قلبم یه خونه لاتی دا
راسی یادم رفت بگم شیش تا خواهر داره ،این تتقاریه...رسمااا سرویسم ؟؟؟🤦😂😂😂😂😂😂😂🤌🤌🤌

نه بابا چیکاربه خواهر هاش دارید شما زندگی خودتون رومیکنید 

🌺بسم الله الرحمن الرحیم 🌺عضو گروه رز بنفش 💜وزن شروع ۷۳💜وزن فعلی ۵۰۰و۷۱💜وزن هدف ۶۰😎😊 توبالا شهر قلبم یه خونه لاتی دا
2731

منم دقیقا شبیه نامزد شما به یه دختر خانم همشهریتون علاقه داشتم. واقعا از ته قلب دوستش داشتم. عینا حرفایی که نامزد شما بهتون زده رو بهش گفته بودم. نمیدونم چرا درخواست ازدواجمو قبول نکرد.

من تبریزی هستم و ایشون تهرانی و ساکن نارمک