2733
2734
عنوان

کیا دور از خانوادن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 271 بازدید | 41 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من از تنهایی ماهی یبار این راه میرفتم که تنها نباشم . اخریا باد مینداختن محل نمیداد دعوا راه مینداخت ...

منم خودم میام سر میزنم😔😔

گر نگه دار من آن است که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤️❤️❤️
2728
مثل من داغونم

من خیلی وابسته خونوادم بودن. اونام لوس بارم آورده بودن. بخاطر عشقم اومدم اینجا. الانم که بچه دار شدم دلتنگ پسرم میشن. هر سری بابام گریه میکنه موقع اومدنمون. بعدشم هربار رفتنی ۷۰۰ کرایه میدم. رفتو برگشت ۱۴۰۰ 😔😔😔

میشه واسه سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنین؟خدا خیرتون بده♥️ تو وصل بودی به بهشت....و من وصل شدم به تو.... بهشت کشیده شد...به زیر پاهایم❤❤❤
منم خودم میام سر میزنم😔😔

بچم تکو تنهاست از وقتی قهرکردم بچم فقط منو شوهرم میبینه. کلا خانوادم بهم بدکردن الان احساس بی کسی میکنم

جدیدا فقط تو ترافیک پشت همیم . تنهای تنهاییم. به دیوارم نمیشه اعتمادکرد بهش تکیه کرد😔😔😶😶
من خیلی وابسته خونوادم بودن. اونام لوس بارم آورده بودن. بخاطر عشقم اومدم اینجا. الانم که بچه دار شدم ...

من از همین میترسم بچه دار نمیشم

اصلا وحشت دارم

2740

شاید خیلیا نتونن درک کنن. آرروم شده یه عصری دست بچمو بگیرم برم خونه بابام اینا یه چایی بخورمو برگردم

میشه واسه سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنین؟خدا خیرتون بده♥️ تو وصل بودی به بهشت....و من وصل شدم به تو.... بهشت کشیده شد...به زیر پاهایم❤❤❤
من از همین میترسم بچه دار نمیشم اصلا وحشت دارم

فکرمیکردم بچه بیارم دلتنگیم کمترمیشه ولی فجیع شد

شاید خیلیا نتونن درک کنن. آرروم شده یه عصری دست بچمو بگیرم برم خونه بابام اینا یه چایی بخورمو برگردم

اره خیلیا درک نمیکنن

منم الان دارم به همین خاطر گریه میکنم

ارزوم شده زنگمونو بزنن ببینم بابام اینا پشت درن

یا عصر برم یسر خونشون دلم باز شه

اره خیلیا درک نمیکنن منم الان دارم به همین خاطر گریه میکنم ارزوم شده زنگمونو بزنن ببینم بابام اینا ...

گریه نکن من خیلی اشک ریختم فایده نداره😔 جاریم هرروز میره خونه باباش،بچشو میبره، یهویی باباش میاد پشت در...... من حسرت میخورم

هرچند وقت میری چقد میمونی

بعد از بچه سعی میکنم بیشتر برم البته اگه شوهرم گیر نده. حدودا ۳ماه یه بار یه ۲۰روزی می مونم ولی اونا نمیان. مامانم ۲ساله نیومده خونم

2706