2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما سعی میکنیم کسی که علائم داره رو بهش واکسن نزنیم  ولی هیچ جا این تایید نشده که واکسن باعث وخ ...

برادر من پیوند کلیه هست و کورتون میخوره .میتونه بزنه؟

تو بگو یه شهاب سنگ خورده بهم از دوناحیه فوقانی و غیرفوقانی بفنا رفتمبازم ینفر پیدا میشه میگه تو که خوبی من دیروز مریخ رفت تو کو  نم.
فردا برم تست بدم اگه منفی بود بزنم؟ 

ببین عزیزم تست نمیتونه قطعی مشخص کنه چون منفی کاذب داره

برای ما مهم علائمه

که یا خودت یا کسایی که باهاشون تو یه خونه زندگی میکنی علایم نداشته باشن به مدت یک ماه اخیر 

2728
این که مثلا شما به یه ماده ی غذایی یا داروی خاصی حساسیت دارین به این معنی نیست که به واکسن هم واکنش ...

من که دوز اول رفتم بزنم نه پزشکی بود نه سوالی پرسیدن که مشکلی چیزی نداری همه مراکز اینطوری نیستن

تا اطلاع ثانوی حوصله ندارم
سلام عزیزم  خدا رو شکر تمام علایمم رفته سردی پاهامم فک کنم از استرس بود  فقط یکم حس میکن ...

درست میشه عزیزم اگه اون ناحیه رنگ پریدکی داشت یا حسشو از دست داد اون موقع برو 

2738
این داروهای فاویپیراویر و رمدسیویر چقدر تاثیر داره؟ یکی از آشنا ها بعد مصرف فاویپیراویر کبد و کلیه ا ...

اره این داروها عوارض دارن ولی  خیلی کمه در  برابر داروهای دیگه خب بعضی مواقع راه دیگ ای ک نداریم. 

2706