2737
2734
برای درمان عصب گوش فقط باید کورتون درمانی کرد یاخوراکی یا تزریقی پیش دکتر جدید برید ازش بپرسید باکور ...

ندیده ک نمیشه نظر داد. درمانای متفاوتی داره.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای درمان عصب گوش فقط باید کورتون درمانی کرد یاخوراکی یا تزریقی پیش دکتر جدید برید ازش بپرسید باکور ...

شما انجام دادی؟؟

ببنیدمن رفتم دکترنوارگوش گرفت گفت هیچ مشکلی نداری ومههم نیست من در ظاهر هیچ مشکلی ازنظرشنوایی ندارم 

همین دکترهم اصلانگفت عصب گوشت مورد داره دکتردومی ک رفتم نوارگوشمونشونش دادم بهم گفت خانوم عصب گوشت یکم ضعیفه 

به کپسول جینگوبیلوباداده ک بخورم 

اطلاعاتم راجع به عصب گوش وایناکمه بدبختی من این دردشدیدی هست ک همراهش دارم ک اونم میگن مربوط به عصب نیس

وخدایی که بشدت کافیست

عزیزم یه سوال 

من 2هفته پیش دخترم 10 شب تب کرد اما آزمایش هاش خوب بود بعد از اون شوهرم گلو درد و بدن درد داشت هفته قبل 2بار هم تست داد هر دو بار منفی 

منم شنبه هفته پیش یه گلو درد خفیفی داشتم 

الان میخوام فردا برم واکسن بزنم 

اما شوهرم 2بار تستش منفی شد دیروز جوابش اومد دومی هم منفی بود 

با اين وجود برم تست بدم بعد واکسن بزنم یا نه 

آخه میترسم برم تست بدم اونجا ماسک مو بکشم پایین یهو  اونجا نگیرم 

میشه راهنمایی کنی کار درست چیه الان تو شرایط من 

خدایا شکرت 🙏🏻
2731
ایشون حتماً  کرونا داشتن اگر کرونا داشته باشی و واکسن بزنی کارت به بیمارستان میکشه

یه نفر از نزدیکان فردای واکسن دوز اول علایم داشت... قطعا قبلش گرفته نمی‌دونست... خلاصه شدید گرفت بعد از دو هفته تازه بستری شد . ۶۰ درصد ریش درگیر شد... خدا بخاطر دعاهای اطرافیان و... شفا داد

شما انجام دادی؟؟ ببنیدمن رفتم دکترنوارگوش گرفت گفت هیچ مشکلی نداری ومههم نیست من در ظاهر هیچ مشکلی ...

عزیزم اگه نوار گوشت سالمه یعنی مشکل شنوایی نداری

اینم ک دکتر گفته یکم عصب گوشت ضعیفه هم از نوار گوش معلومه.با قرص های تقویتی بهتر میشه

اما اگه درد داری و اذیت میشی بهتره بری یه متخصص نورولوژی ک یه ام ار ای ازت بگیره اونطوری معلوم میشه

عزیزم نگران نباش. این ک به یه ماده ای حساسست داشته باشی دلیل نمیشه ک به واکسنم حساسیت داشته باشی بع ...

ممنون 

من آخه نمیدونیدکه به همه چی حساسیت نشون میدم حتی قرصهای واژینال 

ولی شدیدترین موردم حساسیت به سیپروفلوکساسین بودباکهیروخارش وافت فشارولرزوتهوع استفراغ اسهال وصوذتم کبودشذه بود یوضعی بودم خلاصه براهمون هرروز میترسم ک میخام برم واکسن بزنم کنسلش میکنم

وخدایی که بشدت کافیست
ندیده ک نمیشه نظر داد. درمانای متفاوتی داره.

خب گفتم که باید از دکتر بپرسه ببینه کورتون درمانی خوبه یانه ببین من دکتر برای گوشم زیاد رفتم خیلی هاشون کورتون ندادن تاآخر رفتم پیش یک دکتر خوب گفت باید کورتون درمانی کنی باکورتون مقدار قابل توجهی شنوایی من برگشت همون دکتر گفت عصب گوش فقط باکورتون خوب میشه

❤️
2740

عزیزم چرا حرفاتون پس ضد و نقیضه؟

من بعد زدن واکسن چند روز بعدش مریض شدم و رفتم دکتر و تا سه هفته علایمم مثل کرونا بود دکتر گف واکسنه داره ایمنی ایجاد میکنه در حالی که شما میگی عوارضش تا یه روزه 

مشخص هم شد ک سینوفارم ۵٪ ایمنی ایجاد میکنه ایا من بخاطر ۵ ارزش داره ماده ی سمی جیوه و ... رو وارد بدنم کنم؟مگ سیستم ایمینیم چلاغه؟

خیلیاتون میاین واکسن کرونا رو با واکسن آبله و...مقایسه میکنید در حالی ک اونا ویروس طبیعی بودن و واکسنشون ایمنی ایجاد میکرد در حالی که کرونا ازمایشگاهیه و معلوم نیس چیه 

فقط میتونم بگم منی ک تو این دوسال کرونا نگرفته بودم واکسنو زدم و به بدترین حالت ممکن مریض شدم و این ی خیانت من به بدن خودم بود

شمایی ک کادر درمانی کاش بجای تعصب حرفای افراد مخالف واکسن چه ایرانی و چ خارجی بشنوی و بعد مردمو تشویق به واکسن کنی 

عزیزم یه سوال  من 2هفته پیش دخترم 10 شب تب کرد اما آزمایش هاش خوب بود بعد از اون شوهرم گلو درد ...

عزیزم چرا باید اونجا ماسکتو بکشی پایین ؟

بنظرم تا یک مله بعد از رفع علائم کانل خودت یا اعضای خانوادت صبر کن

همه ی ویس های کرونا پی سی ارشون مثبت نمیشه‌ . منفی کاذب هم داره. مخصوصا تو دلتا بیشتره

شما انجام دادی؟؟ ببنیدمن رفتم دکترنوارگوش گرفت گفت هیچ مشکلی نداری ومههم نیست من در ظاهر هیچ مشکلی ...

مشکل فک نداری مثلا فکت زمان باز بسته شدن صدا بده یادرد بیشتر بشه

❤️
عزیزم چرا حرفاتون پس ضد و نقیضه؟ من بعد زدن واکسن چند روز بعدش مریض شدم و رفتم دکتر و تا سه هفته عل ...

واکسن طبیعی😁😁😁عزیزم همه ی واکسنارو تو ازمایشگاه میسازنا

عزیزم اگه نوار گوشت سالمه یعنی مشکل شنوایی نداری اینم ک دکتر گفته یکم عصب گوشت ضعیفه هم از نوار گوش ...

تونوارگوشم علامت ضعیف شدن عصب دیده شده در تعجبم که چرادکتراول گفت مهم نیست چون من بعداون سه تا کتردیگم رفتم اوناگفتن داری ولی خوب اصولاً بادردهمراه نیست

عزیزم من کلا دردای عصبی عضلانی دارم و فیبرومیالژی ولی تابحال ازقسمت عمق گوشت وشقیقه نداشتم ممکنه مربوط به این درداباشه 

آخه ام ارای رونتونستم کامل انجام بدم فقط ۸دقبقع تحمل کردم تپش قلب کرفتم دراومدم 

حالابازنوبت دارم میخام بگم سی تی اسکن بنویسه برام 

وخدایی که بشدت کافیست
عزیزم چرا باید اونجا ماسکتو بکشی پایین ؟ بنظرم تا یک مله بعد از رفع علائم کانل خودت یا اعضای خانواد ...

برای تست دیگه اونجا بابد ماسک و پایین بکشم 

خب الان تمام علائم رفع شده از همسرم و دخترم 

تو 7روز شوهرم 2تا تستش منفی شد 

یعنی دوبار منفی کاذب بوده؟؟ 

نمدونم تا کی صبر کنم؟؟ 

به شدت مرددم 

خدایا شکرت 🙏🏻