2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
حدودا یک هفته  فقط آبریزش بینی داشت و روز اول لرز داشت تب نداشت فقط لرز

وقت نوبت دومش ک شد برین . اونجا میپرسن ک بعد از دوز اول چه عوارضی داشته‌ .‌بعد بهتون میگن ک میتونن دوز دوم بزنن یا نه

2738
میبینین ک کرونا میکشه دوست عزیز  اگه بگیریم بمیریم مهم نیست ؟ ؟

]

مهمه. ولی اطرافیان من فقط کسانی فوت کردن که لایف استایل غلط داشتن و سیستم ایمنی ضعیف. 

واکسن معلوم نیست چه بلایی سر بدن میاره هنوز دقیقا من ترجیح میدم نزنم. 

کرونا رو‌ خودشون ساختن واکسن رو هم خودشون. چرا اعتماد کنم؟ چرا مدیر عامل فایزر واکسن نزده ازش پرسیدن گفت من ورزش می‌کنم بدنم سالمه واکسن نیاز ندارم. 

به نظر من قضیه بوداره. 

ولی امیدوارم همیشه همه‌تون سالم باشید 🤍

] مهمه. ولی اطرافیان من فقط کسانی فوت کردن که لایف استایل غلط داشتن و سیستم ایمنی ضعیف.  واکس ...

لطف کنین اینو ک مدیر عامل فایزر کفته من خودم واکسن نمیزنم رو برای ما هم بفرستین ما هم استفاده کنیم.ممنون

لطف کنین اینو ک مدیر عامل فایزر کفته من خودم واکسن نمیزنم رو برای ما هم بفرستین ما هم استفاده کنیم.م ...

https://youtu.be/JCPsCHUx1u0
عزیزم این لینکشه چنل یوتیوب cnn گذاشته می‌تونید کامل ببینید تو اخبار باهاش صحبت می‌کنن میگه من نمیزنم بمونه برا مردم سنی ندارم ورزش هم می‌کنم سالمم. 

ما سعی میکنیم کسی که علائم داره رو بهش واکسن نزنیم  ولی هیچ جا این تایید نشده که واکسن باعث وخ ...

سلام خانوم خوب هستین،سوال داشتم ,من بارداربودم که متاسفانه سقط شدتیرماه،الان زیرنظردکترهستم دوزاول روسینوفارم تزریق کردم،ازهغته آینده احتمال قوی داروبرام شروع می‌کنه برای خودم وهمسرم،ایاداروهای هورمونی کلاداروهای بارداری تداخل دارن با واکسن کرونا؟یکم راجع بهش توضیح میدین ،یااگرتداخل دارن چندروزه از واکسن می‌تونیم داروهامون شروع کنیم

سلام خانوم خوب هستین،سوال داشتم ,من بارداربودم که متاسفانه سقط شدتیرماه،الان زیرنظردکترهستم دوزاول ر ...

تا جایی و من میدونم هیچ تداخلی ندارن ولی اینو بهتر از عمه پزشک متخصصتون نیتونه نطر بده