2733
2739

ممنون که اومدین🌹

.

کسایی که خونه به اسمتون هست لطفا بگین چند دنگ و چطور؟

.

من فقط اندازه یه دنگ طلا فروختم برای خرید خونمون، حالا همسرم میگه فقط یه دنگ به نامت میزنم😅 چیکار کنم بیشتر بزنه🙈

.

سپاس از ادب و راهنماییتون😘

یه صلوات برای سلامتی همه‌ی مامانا و باباها

من کلش به ناممه 

کار خاصی هم نکردم خودش خواست به نامم بزنه 

من اصرار داشتم سه دنگ سه دنگ باشه ولی قبول نکرد

برای شادی روح مامانم صلوات میفرستین🥺🥺 فرستادین بگین منم برای حاجتتون بفرستم ❤️ هرکسی دلمو میشکنه شکایتشو پیش تو میارم خدا شکایت خودتو به کی کنم 😔😔

تمام دارایی شوهرم به اسم منه حتی موتورش.نمیدونم عقیده اش اینه زن پشتش باید گرم باشه

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من کلش به ناممه  کار خاصی هم نکردم خودش خواست به نامم بزنه  من اصرار داشتم سه دنگ سه دنگ ...

شما چند ساله ازدواج کردین؟ چندتا بچه دارید؟

ما الان دوساله. رابطه خوبی با هم داریم ولی نمیدونم چرا اینقدر دقت میکنه. آدم خسیسی هم نیست🤔 به شوخی میگم سه دنگ بزن ولی روم نمیشه جدی بگم😅

یه صلوات برای سلامتی همه‌ی مامانا و باباها
2728
چند ساله ازدواج کردین؟

5  سال

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
شما چند ساله ازدواج کردین؟ چندتا بچه دارید؟ ما الان دوساله. رابطه خوبی با هم داریم ولی نمیدونم چرا ...

۱۱ ساله 

بچه نداریم یعنی خودمون نمیخوایم 

برای شادی روح مامانم صلوات میفرستین🥺🥺 فرستادین بگین منم برای حاجتتون بفرستم ❤️ هرکسی دلمو میشکنه شکایتشو پیش تو میارم خدا شکایت خودتو به کی کنم 😔😔
2740
۱۱ ساله  بچه نداریم یعنی خودمون نمیخوایم

ینی کلا هیچوقت نمیخواین؟

خوشبخت باشین راهکاری واسه من ندارید؟

با خنده و شوخی حرفتو بزن بنظرم

منزلی که من خریدم هر ۶دنگ به اسم خودم هست.. ( اجاره دادم) 

و منزلی که همسرم خریدند به اسم خودشون هست و داخلش زندگی میکنیم .. 

من خیلی قایل به تفکیک دارایی ها در __زندگی مشترک__ نیستم .. میتونی بگی عزیزم من دیدم نیاز داشتی تمام داراییم رو که همون مقدار طلا بود بهت دادم .. کاش بیشتر داشتم بیشتر میتونستم کمک کنم .. هرجور خودت صلاح میدونی عمل کن😉 با این ادبیات احتمالا همسرتون تیریپ معرفت بردارند و مفتون مرام شما بشن😁

با خنده  شوخی بگو نصف نصف 

☘️🍃☘️🍃☘️ ☘️🍃اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ ☘️🍃☘️🍃☘️🍃☘️🍃☘️🍃من ی روزی اینقد قوی میشم ک این استرس رو بتونم شکست بدم اینقد قوی میشم ک بتونم تو روی اونایی ک میخوان بشکننم وایستم من دختر بابامم همون مردی ک کسی جرعت نداره بهش بگه تو🙂 بابام الگوم زندگیم‌جوری خوب میشه همه دست به دهن بشن وسواس فکریم داره روز به روز بهتر میشه خدا آبرومو حفظ کرد،مامان شدم،خلاصه همه چی بر وفق مرادم پیش میره خدایا شکرت😍💖
ینی کلا هیچوقت نمیخواین؟

من نه کلا دیگه نمیخوام 

حدود سه چهارسال پیش با شوهرم جدی دربارش صحبت کردم اونم قبول کرد 

خوشبخت باشین راهکاری واسه من ندارین؟

مرد مثله بچه میمونه فقط باید با زبون چرب و نرم و‌ محبت باهاش صحبت کنی 

2706