2752
2734
عنوان

چله بری واسه کسی ک مشکل نازایی داره جواب میده ؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 8544 بازدید | 78 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برو پیش اینی ک من رفتم،ادم منصف وکاربلدی،از من صد گرفت،البته یکسال پیش،  خواستی درخواست دوستی ...

سلام.

دوست عزیز برای چله بری پیش کی باید بریم؟

درخواست دادم.

شما کدوم شهری؟

2731
منکه اعتقاد دارم نمیدونم

عزیزم تا زمانی ک مشکل پزشکی دارید عقل حکم میکنه سراغ این خرافات نرید من خودم چهارسال منتظر بودم 

تجربه م دارم میگم به حرف مادرشوهر و مامانم تا پای رمال و دعا نویسم رفتم فقط و فقط خدا باید بخواد 

توسل کن به علی اصغر ان شاا حاجت روا میشی

میشه لایک نکنید 😁
عزیزم تا زمانی ک مشکل پزشکی دارید عقل حکم میکنه سراغ این خرافات نرید من خودم چهارسال منتظر بودم  ...

از طرقی دکتر زیاد اقدام کردیم دارو آمپول اینا رو امتحان کردیم ولی خبری نشد گفتم اینم امتحان کنیم ایشالا ک بشه . ممنون 

منم بعد سه سال اقدام باوجود اینکه هردو سالم بودیم چله بری کردم سه ماه بعدش باردار شدم، مطمن بودم ماد ...

سلام من ماه پیش چله بری کردم ولی امروز پریود شدم یعنی ممکنه ماه بعد مادربشم آخه مرتب رابطه داشتیم روزای تخمک گذاریمو هم میدونستم 

🤩😍خدایاشکرت🤲🤍🌹فندق مامان امشب ۱۴۰۲/۲/۱  اولین تکوناتو حس کردم 😍
بله منم پنج سال انتظار کشیدم و چندماه بعداز چله زدن و نماز کن فیکون حضرت ابوالفضل خوندم باردار شدم . ...

سلام یعنی چله بری ممکنه ماه اول جواب نده ماه های بعد اثرکنه؟آخه من ماه پیش انجام دادم ولی الان پریود سدم

🤩😍خدایاشکرت🤲🤍🌹فندق مامان امشب ۱۴۰۲/۲/۱  اولین تکوناتو حس کردم 😍
2706