2737
2739

من از اول ازدواجم تا الان که  سه سال شده خیلی با خونواده شوهرم رفت و امد داشتم که همین باعث ایجاد توقع شد که چرا میاد هیجکاری نمیکنه ظرف نمیشوره با اینکه اصلا نمیزاشتم کسی بلند شه همش خودم کاراشون میکردم هربار که خوبی کردم جوابی نگرفتم بجاش گفتن ازت راضی نیستیم همش پشتم حرف میزنن شدم سوژه خونواده شوهر تو دعوا با شوهرم بهش میگن مگه زنت چکار کرده برامون هربار که مریض میشدن من که نزدیکشون نیستم براشون غذا میفرستادم با اینکه دختراش نزدیکش هستن مادرشوهرم ازمن توقع داشت اخرشم کلی حرف دراورد!! کلی تو این سه سال ازدواجم دعوتشون کردم هفته ای یک یا دوبار خونمون بودن واسه شام یا ناهار اخرم میگه زنت دعوتمون نکرد یه غذا بهمون نداد خیلی ناراحتم کردن چکار کنم انقد ازشون متنفر نباشم😔

من همین وضعیت تو رو دارم فقط با خانواده خودم نه خانواده شوهر:-(

من چون خونوادم شهرستانن باهاشون مشکل ندارم همش خونواده شوهرم مشکل درست میکنن حتی دلشون نمیسوزه من شهر غریبم کسیو ندارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من چون خونوادم شهرستانن باهاشون مشکل ندارم همش خونواده شوهرم مشکل درست میکنن حتی دلشون نمیسوزه من شه ...

خوش بحالت شهر غریببی کاش منم برم یجا ده سال یه بار این زنه مثلاااا مادرو نبینم 

2738
دلم میسوزه وقتی میبینم دختر خودشون محلشون نمیده میگه بمن چه دلم به رحم میاد که ای کاش دل سنگ بودم

خو اینجوری خودت داری اذیت میشی. محبت میکنی اما محبتی نمیبینی. بی احترامی بهشون نکن اما کاری هم براشون انجام نده

🍁دنیا نیرزد به آن که پریشان کنی دلی را🍁
مامان من زندگیو بهمون زهر کرده 

امیدوارم خدا بهمون رحم کنه دیگه حتی رابطه مادرو فرزندی هم خراب شده چند وقت پیش چون شوهرم تورو مادرش وایساد مادرشوهرم بیرونش کرد فحشش داد و کلی نفرینش کرد

تو ک دنبالت دارن حرفه رو میگن خو نکن مرض داری مگه من نباش میام اتیشت میزنما

نکن براشون خواهر من نکن وقتی اجرت بی قرب میزارن 

بمیرن هم سمتشون نرو

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸

عکس العمل شوهرت چیه؟اون چی میگ در برابر این حجم از بی چشمو رویی

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙