2737
2734

ممنون اومدین

ب نظرتون منی ک ۶سال میشه منتظرم و ۳۱ سالمه

و پارسال یه سقط شیش هفته داشتم و بعدش باز اقدامم و خبری نیس 

برم رویان یا متخصص فلوشیپ نازایی مطب؟ 

مطب برا زمستون وقت داده 

رویان ماه بعد 

هر دو ب ظاهر سالمیم 

بجز مختصر هیدروسالپنکس دوطرفه و کجی رحم که چهار سال پیش تو عکس معلوم شد 

پارسالم طبیعی حامله شدم 

بعد سقطم دوبار بی بی چکم مثبت کمرنگ شد ولی پریود شدم ک احتمال میدم شیمیایی بوده 

اگر طب سنتی خوب میشناسید یا هر چیزی میدونید دریغ نکنید ازم خدا خیرتون بده 

تعداد رای : 4
نظرسنجی
رویان
2
50%
مطب
1
25%
طب سنتی
1
25%
☺فقط امیدوار باشید و به چیزی ک دوست دارید عشق بورزید حتما بهش میرسید , عشق و ترس دوتا دلیلی هستن ک قدرت میدن ب خواسته ها ,پس فقط ب چیزایی ک دوست دارید عشق بورزید امیدوارم ب همه ی خواسته های خوبتون برسید 😍

من تجربه ندارم.فقط یکی از اقوام نزدیک تحت نظر رویان بود.دوتا فک کنم سقط داشت.زن و شوهر کاملا سالم و تحت درمان.جزو ۱۰درصد عامل ناشناخته بودن که بچه دار نمیشدن.بعد ۷سال طبیعی باردار شد خانومه.تو سن ۴۰ سالگی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

طب سنتی رو فقط برا درمان پلی کیستیک بهت توصیه میکنم که میگی همچین مشکلی نداری.مرکز ناباروری بهتره.مط ...

مرسی وقت گذاشتی 

خودمم همین فکرو دارم فقط دوری راه سخته 

ولی توکل ب خدا 

☺فقط امیدوار باشید و به چیزی ک دوست دارید عشق بورزید حتما بهش میرسید , عشق و ترس دوتا دلیلی هستن ک قدرت میدن ب خواسته ها ,پس فقط ب چیزایی ک دوست دارید عشق بورزید امیدوارم ب همه ی خواسته های خوبتون برسید 😍
2728
من تجربه ندارم.فقط یکی از اقوام نزدیک تحت نظر رویان بود.دوتا فک کنم سقط داشت.زن و شوهر کاملا سالم و ...

باز خداروشکر بچه دار شده 

ما هم ب ظاهر مشکلی نیس ولی باید دقیقتر بررسی بشه دیگ 

مرسی وقت کذاشتی عزیزم

از شما حرکت از خدا برکت.مطمعن باش تلاش و امیدت بی نتیجه نمیمونه.ان شاءالله محرم سال بعد نی نی کوچولو ...

الهی آمین 🥺😘🌹

سلام عزیزم من کارشناس مامایی و فعال در حوزه طب سنتی و انرژی درمانی هستم با سابقه چندین بارداری موفق در مراجعانم هستم و بعد از یک جلسه مشاوره و بررسی  روشهایی که استفاده کردید و بررسی مستندات پزشکی تون اگر شامل موارد درمانی ما باشید اقدامات انجام میشه و در صورت عدم بارداری ۷۰ درصد هزینه شما برگشت داده میشه

2738

سلام دوستان عزیز شاید شنیدید که خیلی از زن و شوهرها بدون داشتن مشکل پزشکی خاصی بچه دار نمیشن این مشکل علاوه بر اصلاحات عمومی طب سنتی به اصلاحات مراکز انرژی بدن و پاکسازی نیاز داره که مثل هر کاری باید توسط متخصص انجام بشه با عنایت خدا گروه درمانی ما با استفاده از روش‌های طب مکمل و انرژی درمانی موفق به درمان چندین مورد با مشکل فوق شده و اطمینان از این روش ها اونقدر هست که ما در صورت عدم بارداری هزینه رو عودت می دیم تا کسی متحمل هزینه بیهوده نشه دوستانتون رو معرفی کنید تا قبل از یک اقدام تهاجمی و پزشکی این روش عالی رو امتحان کنن

برای مشاوره رایگان و توضیحات تکمیلی ازپکیج  شیوه درمانی  تماس بگیرید  09123319775

ممنون از توضیحاتتون،

واتساپ یا اینستا یا تلگرام حضور دارید مشاوره بگیریم ؟