2752
2734
مامانم خیلی زن ساده و مهربونیه و اصلاً نمیتونه جواب متلکای مادرشوهرمو بده و میگه عیب نداره بذار بگه خودشو بی شخصیت می کنه ! اما دیگه شورشو درآورده، الان 13 روز از زایمانم میشه و مامانم ده روز خونه ما واسه مراقب از من اومده بود! یعنی تا قبل این ده روز تا حالا یه شبم خونه ما نمونده بود ، بعد مادر شوهرم پاشده اومده اینجا و هرچی از دهنش دراومد بار مامانم کرد ! مامانم بهش میگه بفرمایید چای بخورید میگه واه واه چای شماس مگه ؟اینجا خونه پسرمه ! خیلی مامانم خجالت کشید و بعدشم مامانینا وضع اقتصادیشون متوسطه اما اینا خیلی پولدارن خیلی به خودش می نازه! هیچ جوابی تا به حال بهش ندادم اما خیلی ناراحتم کرده !چیکارش کنم!
ضحای من ! بهترین های دنیا را برای تو میخواهم دخترم !
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بزن توی دهنش ایکبیری
گاهی دلم میخواهد خودم را بغل کنم ! ببرم بخوابانمش! لحاف را بکشم رویش! دست ببرم لای موهایش و نوازشش کنم! حتی برایش لالایی بخوانم،وسط گریه هایش بگویم : غصه نخور خودم جان ! درست میشود! درست میشود! اگر هم نشد به جهنم...تمام میشود...بالاخره تمام میشود!!!!
مادر شوهرم رفته بود خونه جاریم مامان جاریم هم بوده طفلی مامانش رفته میوه آورده تعرف کرده خانوم ناراحت شده که خونه پسر منه اینا دارن تعارفم میکنن وقهر کرده اومده بیرون اینا را میگم که بدونی مثل تو زیاد هست به خدا جاریم میگفت بچه اش تازه دنیا اومده بود باباش میوده هر روز به بچه سر میزده شوهرش ناراحت میشه که چرا بابات هر روز اینجاست وخلاصه دعوا میکنه بعد اون میگه بابام میومد من تو خونه بودم اما از ترس در رو باز نمیکردم بنده خدا فکر میکرد نیستیم میرفت اینم این طرف گریه میکرده
چه بی شخصیت. چه حسود. زن گنده عوض تشکرش بوده؟ به شوهرت گفتی؟ بهش تلفن کن بگو منظورتون از اون حرف چی بود؟ مامان من برای کمک اومده بود. مگه گفت اینجا خونه منه بیا چای بخور . احترام گذاشت ازتون پذیرایی کرد . از شما که بزرگترید این جور رفتار کردن رو باید یاد بگیریم؟
تقصیر شماست که گفتی مامانت بیاد ازت پرستاری کنه اگه واقعا پولدارن میرفتن برات پرستار میاوردن مامانت می نشست خونتون دستور میداد
بعضی ها خیلی فقیرند..تنها دارایی شان پول است...
خدایی خیلی زن بدیه ! شوهرم طرفداریشو نمی کنه میگه حسادت میکنه به ما و زندگیمون اما خوب اصلا جوابیم بهش نمیده ! هیچی بهش نمی گه !
ضحای من ! بهترین های دنیا را برای تو میخواهم دخترم !