2737
2734
عنوان

ورود هرکی که طعم تلخ سقط به خاطر مشکلدار بودن نینی داشته

| مشاهده متن کامل بحث + 126636 بازدید | 2585 پست
احساس میکنم فقط یه بچه تازه میتونه دردم رو تسلا بده و از اینکه میبینم همسرم اینو ازم دریغ میکنه دیوا ...

همه زنها تو این مواقع فکر میکنن با بارداری بعدی این شرایط روحی بهتر میشه 

اما نگرانی اونو درک کن که به این فکر میکنه که  اگه بار دوم این اتفاق تکرار شد چه روزایی پیش روتون قرار میگیره 

الان شرایط روحیت مساعد نیست که حرف جدایی میزنی وگرنه زندگی که مشکلات توش باشه بچه دار شدن اصلا به صلاح نیست و به دوام زندگی کمک نمیکنه 

برید مسافرت و خوش گذرونی تو روحیتون و روابطتون تاثیر داره 

بعد با اهل فرصت با شرایط روحی و جسمی بهتر اقدام کنید ان شالله یه فسقلی سالم میاد غماتونو میشوره میبره😄 بعدا دیگه نه از مسافرت چیزی میفهمی نه دو نفره بودنتون 

به سن هم فکر نکن قرار نیست چندسال بعد باردار شی چندماه زمان بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام منم 10هفته ایست قلبی کرد بعدش مجبوربه سقط شدم محصول رودادم ژنتیک گفت سندروم ترنربوده

سلام عزیزم متاسفم

چه خوب که جنین و دادید برای آزمایش فهمیدی مشکل چی بوده 

برای بارداری بعد با احتیاط و زیر نظر دکتر پیش برو این سندروم بیشتر تو دختراست 

جنینتون جنسیتش معلوم نشد؟

2728
همه زنها تو این مواقع فکر میکنن با بارداری بعدی این شرایط روحی بهتر میشه  اما نگرانی اونو درک ...

نه زندگیمون بد نیست. واقعا هم من رو دوست داره. بچه های من رو دوست داره و واقعا خانواده شادی بودیم. نمیدونم این بلا از کجا رو زندگی ما نازل شد. نمیدونم چی شد که روزگارمون سیاه شد. منم میترسم. راستش ته دلم میگم ولش کن تو که دو تا بچه داری ولی بازم دلم یه بچه با شوهرم میخواد

نه زندگیمون بد نیست. واقعا هم من رو دوست داره. بچه های من رو دوست داره و واقعا خانواده شادی بودیم. ن ...

نمیدونستم از دواج دومتونه و بچه دارید پس سعی کن مقاومتر باشی شما که اولین تجربه بچه دار شدنت نبوده پس دلت قرصتر هست اگه حساس باشی با بچه دار شدنت مشکلات بیشتر میشه چون توجه همسرتون به بچه باعث سوتفاهم و...در مورد بچه های دیگه میشه و....

تلاشتو بکن زندگیتو تو همه سختیا مدیریت کنی شما ستون محکم زندگیتی چه برای همسرت چه بچه هات 

گاهی صبر کردن بهتره همسرتون بچه نداره اصلا؟

مردها هم دغدغه های خودشونو دارن دنبال آرامشن اگه ببینن زن برای گذشته همش غصه میخوره میگن ولش کن 

ما زنا دغدغه هامون خیلی فرق داره خودمون خودمونو درک میکنیم مردا هم خودشونو

2740
نمیدونستم از دواج دومتونه و بچه دارید پس سعی کن مقاومتر باشی شما که اولین تجربه بچه دار شدنت نبوده پ ...

آره ازدواج دوممه

از ازدواج اولم یه دختر 13 ساله دارم و یه پسر 7 ساله. یه بارداری سومی هم داشتم که قلب بچه خیلی دیر تشکیل شد و توی هفته 12 هم ایستاد. اصلا از اولش معلوم بود بچه مشکل داره. یه سال بعد اون جدا شدم. این شوهرم 41 سالشه و بچه نداره. من 37 سالمه. نمیدونم این نقص اتفاق بود؟ مشکل منه چون من یه سقط هم داشتم. مشکل شوهرم؟ نمیدونم

ولی وقتی می‌بینیم اینطوری داره برای یه جنین مشکل دار عزاداری میکنه فکر میکنم خب داره با این کارهاش شانس یه بچه سالم رو آزمون میگیره. خب من روز به روز سنم میره بالاتر. این بیماری‌های هم فاکتور اصلیش سن مادر هست. 

زندگیمون قبل این داستان خیلی قشنگ بود. واقعا خوشحال و خوشبخت بودیم. ولی الان اصلا همدیگه رو درک نمی‌کنیم. اون من رو متهم به بی احساسی میکنه و میگه ما عزادار بچمون هستیم ولی من خوشحالم که فهمیدیم. معلومه جیگرم خونه ولی میگم باز خوب شد فهمیدیم و جلوی درد و مشکلات بعد رو گرفتیم. اصلا انگار حرف هم رو درک نمی‌کنیم. من میگم زندگی رو به جلو میره و اون چسبیده به اونچه که رفته. 

آره ازدواج دوممه از ازدواج اولم یه دختر 13 ساله دارم و یه پسر 7 ساله. یه بارداری سومی هم داشتم که ق ...

چندسال از ازدواج دومت گذشته؟

اونم اشتباه میکنه دیگه هر چی بوده تموم شده باید توکل به خدا کرد 

قبل دو تا بارداری های آخریت فولیک اسید میخوردی؟

چندسال از ازدواج دومت گذشته؟ اونم اشتباه میکنه دیگه هر چی بوده تموم شده باید توکل به خدا کرد  ...

تقریبا دو سال. اگه سنم آنقدر بالا نبود شاید آنقدر عجله نمیکردم. قبل بارداری سومم؟ راستش نمیدونم جواب درست چیه. چون اقداممون بیشتر از یک سال طول کشید و از یه جایی سست شدم و دیگه نخوردم 

در مورد آخری هم... راستش همون ماه اول، شد. فولیک شاید تازه یه هفته بود میخوردم 

گفتم من بدنم رو میشناسم حالا بالای یه سال طول میکشه. آخه با شوهر قبلیم سر هر سه تا بارداریم واقعا یک سال طول کشید تازه اون وقت خیلی جوون تر بودم. چه میدونستم اینطوری میشه 

الان به گفته تو دارم از یه هفته بعد سقط فولیک 5 میخورم

از دیروز هم ویتامین دی و مولتی ویتامین و اومگا 3 شروع کردم. 

ببینم این مرد کی میخواد روبراه بشه. 

مشاوره ژنتیک سه هفته دیگس

قرار شد تا اون وقت حرف نزنیم درموردش و بعدش تصمیم بگیریم

از طرفی میترسم باردار نشم از طرفی میگم تو 4 بار حامله شدی پنجمی هم میشه 

والا میبینم این همه زن بالای چهل بچه سالم میارن

من 37 سالمه. درسته سنم بالاست ولی نه اونقدر. نمیدونم حکمت خدا چی بود. 

راستش وقتی آنقدر راحت باردار شدم گفتم خدا برام خواسته. بهم نظر کرده. افتادم به خونریزی گفتم بچه از دست رفت با شیاف که موند گفتم خدا رحمش اومد بهم. نمیدونستم این میشه 

دیروز به مشاورم گفتم میترسم باز پیش بیاد. گفت تا حالا چند تا خانواده دیدی دوتا بچه مشکل دار کروموزومی داشته باشند. دیدم راست میگه. آخه میگن سندرم ها تصادفی هستند و تکرار نمیشن. 

چی بگم والا. 

اصلا هاج و واج موندم

والا میبینم این همه زن بالای چهل بچه سالم میارن من 37 سالمه. درسته سنم بالاست ولی نه اونقدر. نمیدون ...

همون فولیک و چندماه بخور احتمال داره کمبود داشتی چون سالها هم از بارداریای قبلیت میگذره نمیشه با اونا مقایسه کرد سنت زیاد نیست نگران نباش هم باردار میشی هم ایندفعه سالم میشه 

فقط مدت ازدواجت کوتاهه اما اگه صلاح میدونی بچه دار شی ان شالله چندماه دیگه اقدام کنید الان زوده تا چندماه دیگه هم شوهرت نرم میشه

همون فولیک و چندماه بخور احتمال داره کمبود داشتی چون سالها هم از بارداریای قبلیت میگذره نمیشه با اون ...

خدا از دهنت بشنوه

کاش باردار بشم و اینبار سالم. بیام اینجا خبرش رو بدم و امیدواری بشه برای اونایی که خدای نکرده مثل من هستند

2706