2752
2734

من چادریم و سعیم میکنم همه جا بزنم ولی خب یسری جاها پیش خانواده خودمون مهمونی میرم درش میارم 

یه آقایی خواستگارم بودن دو ماه پیش در کمال احترام و ادب بهم گفتن که من میخوام همسرم همه جا چادر بزنن اینقدر خوشم از ادبشون اومد قشنگ ‌مشخص بود که خیلی صبورن 

اما دیدم نه از توانایی‌من خارجه ممکنه یه نقاطی به مشکل بخوریم هم ارامش اونو میگیرم هم خودمو. خیلیم اصرار کردن گفتن سعی میکنم‌کمکتونم‌کنم انگیزه بگیرید همه جا بزنید اما ترسیدم. گفتم نه ایشونو اذیت کنم نه خودمو. خواستم بگم همچین آدمای با فرهنگ و با ادبی هم پیدا میشن❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خدا رو صد هزار مرتبه شکر

امیدوارم   در تاریخ 1403/03/3 اون اتفاق خوبه ک منتظرشم بیوفته بدترین روزای زندگیمو دارم میگذرونم،، کی بود میگف روزای خوب هم میاین؟؟کو پس؟                                   1402/06/06 تنهاییی با ماشین درحال رانندگی هستم، اونقدر حرفه ای شدم که درحال رانندگی  گوشی ب دست میام نینی سایت😍دعا کنیددددد😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐💜💜💜💜💜💜⭐⭐⭐⭐⭐⭐🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐💜🤍💜🤍💜🤍💜💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍

با این حرفش فهمیدی با فرهنگ و با ادبه 🤔🤔🤔 عجب 

لوبیاپلوباسالادشیراز سابقم 😋😍 وزن شروع ۹۸/۷۰۰ وزن فعلی  ۸۱ وزن هدف ۷۵ ولی چه کنم ارادم کمه 🥴🥴😂🤣😁 لعنت به رژیم من دلم شیرینی میخواد 🤣😁😂😁