2733
2739
عنوان

کی میدونه بهترین دکتر زنان و زایمان تو بیمارستان میلاد کیه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 161181 بازدید | 48 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من میلاد پیش دکتر مهیار میرفتم خیلی اخلاقش خوب بود ولی زایمانم وقتی شد ک دکتر سنگول عوضی کشیک بود.دخ ...

نمیدونم چرا این عوضی اینقدر وحشی هست من هنوز جای بخیه ام بد ۱۶ماه درد میکنه

پای تک تک ارزوهات ،خدا نشسته
2731

پیش هر کی میرید پیش سنگول نرید که ممکنه بدترین خاطره عمر رو براتون ب جا بذاره....تعادل روحی نداره..بی رحم و بی اخلاق....من نمیدونم این بیمارستان چه تعهدی به این ادم داره که علیرغم اینهمه شکایت بیرون نمیندازش.من که ازش شکایت کردم حتی به نظام پزشکی...و محکوم هم شد. 

2740

امیدوارم تجربه تلخی که من با سنگول داشتم برای هیچکس حتی دختر خودش تکرار نشه.....من همش فکر میکردم مادر معصومی که نه ماه رنج حمل فرزندش رو کشیده و با هزار امید و ارزو میره که اخرین توانش رو برای زایمان بذاره واقعا مستحق چنین تجربه ی نیست.....لطفا به عنوان یه مسئولیت اجتماعی از ایشون شکایت کنید حداقل به رییس بیمارستان....یا تو فضای مجازی اطلاع رسانی کنید تا حداقل مادرای دیگه از دست این جلاد در امان باشن...بنظرم هر کس سهمی در خوشایند تر شدن این تجربه داشته باشه اجرش رو میبره...

سلام دوستان من هفته 7 بارداری هستم می خوام میلاد پرونده تشکیل بدم اصلا اینترنتی نمی تونم وقت بگیرم لطفا منو راهنمایی کنید و سوال دیگه اینکه پیش هر دکتری ویزیت بشی موقع عمل همون میاد بالا سرت یا ممکنه نیاد؟ 

عزیزم به نظر من دکتر زنان خوب برای زایمان میخوایی بری برو پیش دکتر افسانه مهرنامی واقعا دکتر خوبیه من خودم و خواهر هر دوتاییمون پیش ایشون زایمان کردیم و خداروشکر هر دوتاییمون هم زایمان خوب و راحتی داشتیم . واقعا خدا خیرش بده خیلی خوش اخلاق و خیلی بهمون کمک کرد

2706