2733
2734
افسردگی دارم و ریفلاکس:) وقتی ناراحت میشم گریه میکنم ازونطرف ریفلاکسمم پیداش میشه و دل درد میگیرم

اافسردگی ایرادی نداره منم یه زمانی گرفتم موفق ترین افراد جهان یه روزی نا امید ترین بودن تلاش کن به آرزوهات میرسی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اافسردگی ایرادی نداره منم یه زمانی گرفتم موفق ترین افراد جهان یه روزی نا امید ترین بودن تلاش کن به آ ...

اره افسردگی ایرادی نداره تا وقتی که بتونی مشاوره بری،بقیه تیکه نندازن برچسب روانی بهت نزنن

صدای منو میشنوید از یه امضای پر انرژی مثبت😎 با افتخار یه مولتی فن و کیدرامر😁 توی تاپیکای عکس و داستان زندگی تگم کنین🌻 امضای نی نی سایتیا جوری شده که هنوز نخونده صلوات میفرستم  ‌‌انشااالله تویی که این امضارو میخونی جیبت پرپول باشه،دلت پر از آرامش و خوشحال باشی  
2731
اره افسردگی ایرادی نداره تا وقتی که بتونی مشاوره بری،بقیه تیکه نندازن برچسب روانی بهت نزنن

منم مشاوره نرفتم بزار بگن روانی حداقل تو با روانی بودن با اون ها فرق میکنی بخند بهشون اونا همشون شکل همن

منم مشاوره نرفتم بزار بگن روانی حداقل تو با روانی بودن با اون ها فرق میکنی بخند بهشون اونا همشون شکل ...

اوهوم

خودمم بجایی رسیدم هیچکس و هیچ حرفی برام اهمیت نداره،میگم خب بزار بگن،ولی یه موقعی دیگا واقعا دلم میشکنه:)

صدای منو میشنوید از یه امضای پر انرژی مثبت😎 با افتخار یه مولتی فن و کیدرامر😁 توی تاپیکای عکس و داستان زندگی تگم کنین🌻 امضای نی نی سایتیا جوری شده که هنوز نخونده صلوات میفرستم  ‌‌انشااالله تویی که این امضارو میخونی جیبت پرپول باشه،دلت پر از آرامش و خوشحال باشی  

منم مشکل اعصاب دارم شوهرمم با مشاوره و روانشناس مخالفه منم هیچی نمیگم...ی مدت رو مچ پام حس می کردم چیزی رد میشه بیشتر شد رسید ب زانوهایم...الان اونا خوب شده پشت دوتا کتفم وقتی ناراحتم درد میگیره دیشب ب شوهرم گفتم برای اولین بار فقط گفت اعصابتو خورد نکن

انسان ها شبیه به هم زندگی نمیکنند!‌ یکی زندگی میکند!و یکی تحمل...و من جز دسته دومم
اوهوم خودمم بجایی رسیدم هیچکس و هیچ حرفی برام اهمیت نداره،میگم خب بزار بگن،ولی یه موقعی دیگا واقعا ...

بشنکه این نشون میده قلبت سنگ نیست کسایی که قلبشون نمیشکنه قلب سنگی دارن قلب هرچی خوشگل تر شکننده تر 

2706