2737
2734

سلامم من تو بچگیم دچار یه بیماری شدم مثل آفت که توی دهنتون میزنین فقط تصور کنین کل لب دهنتون پر از آفت شه جوری که نه غذا بخورید نه آب نمیدونم چی شد که اصلا به این مریضی دچار شدم وقتی مدرسم شروع شد از کلاس اول این مریضی یه حالت فصلی داشت توی زمستون برام اتفاق میوفتاد که من همیشه نزدیک زمستون که میشدیم از ترس آروم قرار نداشتم تو مدرسه تا شروع میشد بخاطر حال بدم نمی رفتم نزدیک به یک ماه غیبت میکردم وقتی به مدرسه میرفتم بچه ها با سوال هاشون که چرا نیومدی چت شده مریضیت واگیره ( اصلا واگیر نبود) وای ازش فرار کنین .. و این حال روز من تو مدرسه بود خیلی خیلی آزمایش دادم و دکتری تشخیص نمیداد باید چیکار کنم امید به خوب شدن نداشتم این مریضیم هم یه طوری بود که با استرس ترس بیشتر شدت میگرفت حالا منم تو بچگیم خانوادمون خیلی باهم جور نبودن همش سر خونمون .. دعوا بود من دستام میزاشتم رو گوشامم موقع دعوا فقط یه گوشه آروم گریه میکردم وقتی رفتم کلاس سوم یه روز بچه ها هی داشتن از هم آب میگرفتن خانم که اومد تو گفت نکنین خوب نیست ببینین مثلا این آیدا هم لباش مشکل داره هیچ وقت نگاه بچه هارو به خودم یادم نمیره خیلی سنم برای شکستن کم بود دیگ از اون حرف بدبختی من که بچه ها دسته جمعی میومدن سراغم تو حیاط بلند میگفتن این مریضه و خانم بهداشتمون هم یه بار داشتم آب میخوردم حالا لیوان نداشتم با دست خوردم دهنم نزدم به شیر آب جلو روم به بچه ها الکل داد گفت برین ضد عفونی کنین رو کرد بهم گفت نمیگی بقیرو مریض کنی(:  یادم میاد با خنده بعد این حرفش رفتم تو کلاس فقط میخندیدم ولی خدا میدونه اون خندم چقدر درد داشت منم بچه ای بودم زود رنج اصلا چیزی به مامانم نمی گفتم هر سال من تو مدرسه بیشتر اذیت شدم بچه ها بهم میگفتن عی نزدیک ما نشو کلاس پنجم وقتی این بیماری روی بدنم هم اومده بود دستام مثل سوختگی شده بود من دستکش میکردم دستم به بهونه اینکه سردمه یه لحظه که در میاوردم این چی شده وای چه چندشه .. یادتون باشه به بچتون یاد بدین هیچوقت همچین چیزی به کسی نگه خیلی سال گذشته ها ولی با گفتن همینا گریم میگیره هیچکس نمیفهمه چقدر شکستم تو بچگیم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم صورتم ورم میکنه هر کاری میکنم نمیره ..

خسته شدم 

کاربر سال ۹۸ عسدم!منتهی بخاطر بحث هایی که پیش اومد پنج تا کاربریمو از دس دادم!😐 لحن و گفتار منُ رفتار و شخصیت طرف مقابل مشخص میکنه ! خداحافظ نی نی سایت:) 1400/5/26 بابای.
2740

تا رسیدم به ۱۳ سالگیم یه دکتر پیدا شد بهم دارو داد منو خوب کرد دقیقا دوره ای از زندگیم که عادت کرده بودم میگفتم خوب نمیشم دوره ای که کاملا نا امید بودم خواستم بگم اگر مریض هستین اگر حالا افسرده اید هیچ دوره بدی ارزش غم غصه نداره درسته من درد داشتم تو اون دوران اما همین که خانوادم برا دیدنم میومدن گاهی کادو میگرفتم این مریضیم باعث شد هیچوقت کسیو مسخره نکنم و خیلی باعث اتفاق های بزرگ تو زندگیمه اتفاق های خوب ازش راضیم و حکمت خدامو شکر میکنم مهم نیست درد دارین یا نا امیدین همه یه روزی شکستن  مهم اینه که بلند شین 

افسردگی دارم و ریفلاکس:)

وقتی ناراحت میشم گریه میکنم ازونطرف ریفلاکسمم پیداش میشه و دل درد میگیرم

صدای منو میشنوید از یه امضای پر انرژی مثبت😎 با افتخار یه مولتی فن و کیدرامر😁 توی تاپیکای عکس و داستان زندگی تگم کنین🌻 امضای نی نی سایتیا جوری شده که هنوز نخونده صلوات میفرستم  ‌‌انشااالله تویی که این امضارو میخونی جیبت پرپول باشه،دلت پر از آرامش و خوشحال باشی  
کاش بچه هافقط میگفتن بچه من پوستش لکه لکه شد چندتادکتربردم حتی فوق تخصص فعلامعلوم نیست ازچی فکرش بکن ...

عزیزم هرچی دوست داری بپوش منم روی بدنم لک هاش مونده وقتی لباس لختی بپوشم خیلی ها میپرسن وای اینا چیه  این نقص نیست یه محبته برای شناختن ذات آدم ها متفاوت بودن با چند تا معیار که بشر برای عادی بودن ساخته عیب نیست یه محبته مطمئن باش

میشه لایک کنین

💚اللهم صل علی محمد و آل محمد💚دوری ما از خدا باعث میشه از دیگران توقع داشته باشیم ، حتی توقع آرامش .... ❣اگه تو جمع کسی حرفی زد و بهش توجهی نشد ، تو بهش توجه کن ، اگه تو گروه کسی سوال پرسید و کسی جوابشو نداد تو حداقل بگو نمیدونم ، اگه تو جمع کسی پرید وسط حرف یکی دیگه، بعد تو دوباره بپرس و بحثشو ادامه بده ، اگه کسی عکسی بهت نشون داد تو بگو قشنگه ، نزار چیزای کوچیک باعث ناراحتی آدما بشه ، نزار کسی حس کنه دیده نمیشه ، دنیا به خوبی نیاز داره رفیق :) 🤍💚ولی کاش یاد بگیریم از اشتباهات دیگران درس بگیریم. باااوووورررر کن زندگی اونقدر طولانی نیست که همه شو تجربه کنیم 🖤