2733
2734

بچه ها دو بچه کوچک دارم از هفته پیش علائم سرماخوردگی پیدا کردن آبریزش بینی و عطسه و یکی دو روز تب خفیف داشتن و دو سه روز هم سرفه میکردن که دکترشون دارو داد و گفت برای احتیاط قرنطینه باشید خودمو همسرم علائمی نداشتیم ولی خودم دو سه روز پیش در حد دو روز یکم خارش گلو داشتم که امروز خوب شده و از دیروزم کتف و شونه و سمت چپ قفسه سینم درد خفیف داره و امشب هم تنگی نفس دارم یکم که وقتی فعالیت دارم بیشتر احساس میکنم اکسیژن خونم هم امشب ۹۶ بود

به نظرتون ممکنه بدون هیچ علائم دیگه ای ریه ام درگیر باشه یا یک دفعه لخته ای چیزی ایجاد بشه یا توهم زدم؟

برادر زاده منم هم عطسه داره هم آبریز ش بینی

شروع انتظار۹۵/۸/۲۶پایان انتظارم رو خدا میدونه ..دلم شکسته خدایا به بزرگی خودت قسم میدم انتظارم تموم بشه.زندگیم پر آرامش بشه...از ته دل بخندیم .خدایا دیگه امیدی ندارم😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دوست من علائم شما هم دقیقا مث ما هست حتما فردا برو دکتر که خیلی زود دارو بدن چون بعدش سخت میشه و این خیلی مهمه که توی غذاتون حتی یک قطره روغن نریزی همین مسئله باعث شده که هیچ کدوممون اصلا سرفه نکنیم

عزیزم برو یه تست بده فردا خودت رو راحت کن ببین بلخره کرونا داری یا نه.اگه خدایی نکرده کرونا داری سری ...

زنگ زدم پزشک گفت اگر علائم داشتن فرض بزارید به اینکه کرونا دارید گفت تست منفی کاذب زیاد داره اگر منفی هم بشه و علائم دارید باید مثبت فرض کنید برای همین نرفتم فرص گرفتم داریم همه کلاسهامو کنسل کردم فقط نمیدونم با این شرایط ممکنه ریه ام درگیر بشه یا خفیف بوده تمام شده

خواستم ببینم کسی دیگه یکی هیچیش نباشه یک دفعه بگن ریه اش درگیره

2740
دوست من علائم شما هم دقیقا مث ما هست حتما فردا برو دکتر که خیلی زود دارو بدن چون بعدش سخت میشه و این ...

وای نگو تا امشب همش غذاهای سالم و مقوی خوردیم به خاطر بچه ها امشب هوس کردم برای خودمو همسرم لازانیا درست کردم