2733
2734
عنوان

باردارم . سوال دارم لطفا راهنمایی کنین حالم خیلی بده

| مشاهده متن کامل بحث + 289 بازدید | 37 پست
واقعا چقدر سخت ادم باردار داروهم نمیتونه بخوره. منم سر درد میشم نمیتونم قرص بخورم البته نی نی من خیل ...

انشالا به سلامتی بدنیا بیاریش  من مشکل خاصی نداشتم تو بارداری فقط این یبوست بی نهایت اذیتم میکنه نی نی م هم دخملیه  😍

خدایا تو بساز.  تو بسازی  قشنگتره.....  منتظر معجزتم  خدایا  کمکم کن . به امید آزادیم از این زندان لعنتی ‌..... 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

انشالا به سلامتی بدنیا بیاریش  من مشکل خاصی نداشتم تو بارداری فقط این یبوست بی نهایت اذیتم میکن ...

منم یبوست دارم زیاد عین بز فقط سبزی میجوم نرم شه یکم 😂😂😂😂 سلامت باشی عزیزم ممنون امیدوارم تو هم مشکلت حل شه و دخمل نازت سالم بیاد بغلت 

2731
خوردن فولیک اسید رو دکترت تشخیص میده بخوری یا نه چرا از نی نی سایتی ها می پرسی معمولا پایان ماه سو ...

من سی سالمه و بچه اولمه  سقط لینا هیچی نداشتم و توی اولین اقدام هم باردار شدم خدارو شکر .‌چشم فردا میرم دکترم ازش میپرسم حتما . ممنون 

خدایا تو بساز.  تو بسازی  قشنگتره.....  منتظر معجزتم  خدایا  کمکم کن . به امید آزادیم از این زندان لعنتی ‌..... 
من سی سالمه و بچه اولمه  سقط لینا هیچی نداشتم و توی اولین اقدام هم باردار شدم خدارو شکر .‌چشم ف ...

به سلامتی دنیا بیاد   

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
این خودش اسید فولیک داره

منم همینو می‌خورم ولی بسته بندیش فرق میکنه ورقی هست

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
2738