2737
2734
عنوان

نابودی برادرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1440 بازدید | 97 پست
خیلی سعی کردم. نشد😔 فکر و ذکرش کلا عوض شده

بیشتر کنارش باش، از چیزایی که دوست داره حرف بزن، بهش اعتماد به نفس بده...

ولی عزیزم دعا و این جور مسائل جواب نمیده تو اعتیاد فقط na جوابه، به چشم دیدم سخت ترین اعتیاد رو ترک داده

و هنوز هم میشود در گلدان شکسته گل کاشت...
چرا بره دبی؟ چه فرقی داره با اینجا؟ داییتون چند سال مصرف میکرده؟

چون اونجا نمیتونه مواد مصرف کنع

اصن موادی نیس ک‌مصرف کنه

نمیدونم ولی خیلی

تاجیم💙 کورشود هر انکه نتوان دید دو ستاره پرافتخار غول اسیا رو👑 نصف جذابیت ی دختر استقلالی بودنشهههه باااباااا ...دنیای صورتی مایل ب ابی دوست داشتنی من😊💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم همیشه همه چیز ریشه از گذشته داره خیلی از رفتارایی که شما فکر میکنید تاثیر نداره در دراز مدت خ ...

فکر کنم تو صفحه ی چهار نوشتم که مدل خونوادم چجوری بود.

بخونید ببینید که بازم تقصیر از خانواده بوده؟

2728
بیشتر کنارش باش، از چیزایی که دوست داره حرف بزن، بهش اعتماد به نفس بده... ولی عزیزم دعا و این جور م ...

اونقدر با هم صمیمی نیستیم که حتی روش نمیشه با من حرف بزنه. خیلی رسمی هستیم با هم.

تا بخواد کلا عادت سی سالگیش تغییر کنه و صمیمیت و اینا پیش بیاد دیگه ده سال میشه.

کاش واقعا یه راه حلی بود😢

کاش اصلا کشور اونقدر قوانینش تو این زمینه سفت و سخت میشد که دیگه همه مواد برچیده میشد😔

بخدا هزار برابر حضرت زینب که داغ برادر دید من با دیدن اینحال برادرم داغدیده هستم.

حضرت زینب یروز داغ دید من هر روز و هر لحظه که میبینم برادرمو. دلم براش کبابه

زن که تو تاپیکمم نوشتم که نمیگیره. یعنی هر کی اعتیاد پیدا کرد دیگه هیچ راهی برای ترکش نیست؟ خیلی نا ...

ببین کار که نشد نداره ولی من تا الان هر کسی رو شنیدم معتاد بوده دیگه ترک نداده، یه دوستی داشتم باباش ۶۰ سالش بود بازم معتاد بود، بنده خدا ب خاطر  اعتیاد باباش اصلا خواستگار نداشت، اگه وضع مالی خوبی دارین باید همش زیر نظر مشاور باشه

دنیا جای خوبی برای شاعر شدن نیست، اینبار که برگردم درخت می شوم.
اونقدر با هم صمیمی نیستیم که حتی روش نمیشه با من حرف بزنه. خیلی رسمی هستیم با هم. تا بخواد کلا عادت ...

من برادر دارم می فهمم عزیزم، دنبال na باش باور کن نتیجه میده، درست میشه 💚

و هنوز هم میشود در گلدان شکسته گل کاشت...
2740
کدوم شهره دایی شما؟ شیراز؟ فسا؟ لار؟ جهرم؟ 

اطراف لار

تاجیم💙 کورشود هر انکه نتوان دید دو ستاره پرافتخار غول اسیا رو👑 نصف جذابیت ی دختر استقلالی بودنشهههه باااباااا ...دنیای صورتی مایل ب ابی دوست داشتنی من😊💙
یعنی بره دبی و بعدش برگرده؟ یا کلا بمونه؟

حدود یکسال بمونه

بعدم ک اومد کنترلش کنید 

اصن بفرستین کار کنه بعدش

قرض چی؟

قرص

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم                        
زن فقط برای میل جنسیه؟ فکر کنم کلا اون حال و حوصله زن داری رو نداره نه فقط بحث جنسی. هرویین میکشه. ...

می تونم بگم فقط کنگره 60کمکتون می کنه حتما یک بار از نزدیکترین شهربرو کلی مشکلت حل میشه

2706