2733
2734
عنوان

بچه ها من سه تا خواستگار داشتم ردشون کردم بخاطر کسی ک تو خیالمه

| مشاهده متن کامل بحث + 1679 بازدید | 140 پست

هیچ وقت اذدواج نکن، یکی دیگه رو ام بدبخت میکنی، تا به خودت نیومدی خیالی خیال بافی با این نمیشه زندگی کرد

کاربر پسر هستم عقاب آریایی🤟بی حد میخاستمت ولی در حد نبودی،،،،. خوندن فکر ادما دیگه زیاد سخت نیست...  
😑💔خب سخته خیلی سعی کردم ولی نشد  حتی وقت خواب اونقدر فکر میکنم تا خوابم ببره

هم زاد داری مطمئنم

کاربر پسر هستم عقاب آریایی🤟بی حد میخاستمت ولی در حد نبودی،،،،. خوندن فکر ادما دیگه زیاد سخت نیست...  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

متاسفم برات داری یا دست خودت آیندتو سر رویاها خراب میکنی

من خودم عاشق یکی ام و رویا ساختم

ولی خواستگار میاد بهش فکر میکنم

به قول اون شخصی که برات نوشت ۴۰ سالت شد میفهمی نه علی رو داری نه ولی رو

دقیقا حرف گوهر باری زد اون موقه میفهمیند زدی به زندگیت و هیچ کس رو دیگ نداری

روزی که سختی به اوج خودش رسید روزی بود که خدا حاجتم رو به من داد
2731
سم جدیده؟دوباره سعی کن فراموشش کنی

نمی دونم از این گربه میترسم البته نخندید درسته پسرم ولی حس بدی داره وقتی تو چشاش زل میزنم

2740
اپدیت می‌کنی 😂🤣 ولی جدی برو روانشناس اینجوری آسیب میبینی

😂😂😂

مامانم نمیدونه بدونه دارم میزنه

روانشناس رفتنم پیشکش

هرچی میزدم نمیشد زدم اوووف خب کلافه شدم😐
نمی دونم از این گربه میترسم البته نخندید درسته پسرم ولی حس بدی داره وقتی تو چشاش زل میزنم

😐🤦🏻‍♀️

0ناشنوا باش وقتی از محال بودن آرزوهایت سخن میگویند:)آبی💙💎🍃 I Purple you💜💫 نذارید رویاهاتون رویا باقی بمونه! خدایا شکرت که می تونم هرچیزی که میخوام رو بدست بیارم💕هرگز بخاطر این که دیگران تو را بپذیرند، تغییر نکن!✨دو راه برای زندگی وجود دارد: می توانید زندگی کنید گویی هیچ معجزه ای نیست؛ می توانید طوری زندگی کنید که همه چیز معجزه است.❤️‍🔥شعور و فرهنگ یعنی به عقاید دیگران احترام بذاری و سعی نکنی عقاید خودتو به بقیه تحمیل کنی! هر جا حرف از غیرت و ناموس میشه، من از اونجا فراریم! اگه دیدی بعد از چندتا ریپلای دیگه جوابتو نمیدم فکر نکن جوابی ندارم، بلکه حوصله سر و کله زدن و بحث با نفهمارو ندارم.اگه هیتر بی تی اسی و میخوای چرت و پرت تفت بدی منو ریپ نزن. حامی حیوانات🤍✨اون آینده قشنگی که در انتظارمی، خیلی کنجکاو دیدنتم!🩷  
2706