2737
2739

پسره اول از دختره اصل میگیره و میگه که قصد ازدواج داره و میگه که سرباز هست و تنهاست و میخواد با یکی حرف بزنه 

و بعد چند ماه آشنایی بیاد خواستگاری 

دختره هم میگه اگه قصدت واقعا جدی هست باید با خانواده بیاد خواستگاری بعد آشنایی صورت بگیره. بعد دختره و پسره تو همون چت یکم از اخلاق خوب و بد همدیگه حرف میزنن و....

بعد چند ساعت حرف زدن پسره همش میگه حرفایی که میزنی حرف های دل من هست و تو خیلی خوب میگی و همه حرفای دختره رو تایید می کرد و.....

بعد پسره گفته بعد پنج ماه اینا که سربازی ش تموم میشه میاد خواستگاری 😐😐😐

و به درخواست دختره پسره قبول میکنه که اصصصلا با هم حرف نزنن تا اون موقع فقط ماهی یه بار 😮

به نظرتون چقدر رو این میشه اعتماد کرو؟؟؟

واقعا ماه دیگه دوباره میاد برا چت؟ بعد شش ماه هم خواستگاری ؟🤨🤨🤨🤨

دعام کنید تصمیمی که برا ازدواجم میگیرم بهترین باشه برام❤🙂از تهه دلتون مثل یه خواهر برام دعا کنید...هیچ کسو جز خدا ندارم که کمکم کنه از همون خدا برام بخواید🥲لطفا اگه مشاور خوب تلفنی ازدواج سراغ دارید بهم معرفی کنید و اگه تجربه ای درمورد استخاره با قرآن برای خواستگار دارید لطفا بهم اطلاع بدین🥰🙏 ❌هر تاپیکی که میزنم لزوما ربطی به شرایط خودم نداره❌ ولی من الان درگیر دو انتخابم بیشتر از همیشه به دعای شما نیاز دارم و بیشتر از همیشه به دست خدا، و من شهدای عزیز احمد پلارک و ابراهیم هادی رو واسطه می کنم که کمکم کنن تا بهترین راه رو انتخاب کنم، شما هم از تهه دلتون برا خوشبختیم دعا کنید و صلوات بفرستید اگه قراره یه مدتی هرچند کوتاه به یادم باشید و دعام کنید خوشحال میشم ریپلای بزنید و بهم بگید. 

بعید میدونم ولی خوب قسمتم ادمم مشخص نیستش

پرودگارا ما را بر انچه که به فراموشی یا خطا کرده ایم مواخذه مکن...❤🌻/لطفا یه صلوات واسه رفع مشکلات ریز و درشتم مهمونم کن...🌈🌌/و زمینی که به شدت گرد است...🌎🎈/این سایتم مث هر اجتماع کوچیک دیگه ای پر از اختلاف سلایق و علاقه اس نمیشه همه رو دوست داشت نمیشه با همه کنار اومد نمیشه توقع داشت که همه دوسمون داشته باشن یه چیز مهم که اینجا وجود داره اینه که میون ادمای خوب اینجا کسایی با سطح فرهنگ پایین وجود دارن که مدعی زندگی نوین و روشنفکرین تو این سایت یاد گرفتم هر کسی لایق جواب و واکنش نیست بعضیا برای تخلیه ی عقده های درونیشون وارد این محیط شدن🙃🖤/بی ادبی و بی احترامی و بی جواب میذارم به هرحال تربیت و اصالت ادما باهم متفاوته🤞/امام على عليه السلام : من خداوند سبحان را به درهم شكستن عزمها و فرو ريختن تصميمها و برهم خوردن اراده ها و خواستها شناختم...❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چه رابطه ی سستی 

ببخشیدا حسم با متن اینجوریه که پسره که الان با این دختره دیگه حرف نزنه میره با یه دختر دیگه حرف میزنه

بعدشم دختره چه سریع گفته باید بیای خواستگاری مگه قحطیه شوهره بابا یکم عزت نفس باید داشته باشی نه بگی سریع بیا خواستگاری

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨
چه رابطه ی سستی  ببخشیدا حسم با متن اینجوریه که پسره که الان با این دختره دیگه حرف نزنه میره ب ...

نگفته سریع بیا خواستگاری 

گفته من با با آشنایی مجازی خوشم نمیاد و نامحرم و گناه و...

و دختره الاف نیس که با هرکی سر راهش اومد چند ماه حرف بزنه و بعد پسره بگه من تو رو بازی دادم برو رد کارت تو که الان با من حرف میزنی با صد تای دیگه هم حرف میزدی 

دعام کنید تصمیمی که برا ازدواجم میگیرم بهترین باشه برام❤🙂از تهه دلتون مثل یه خواهر برام دعا کنید...هیچ کسو جز خدا ندارم که کمکم کنه از همون خدا برام بخواید🥲لطفا اگه مشاور خوب تلفنی ازدواج سراغ دارید بهم معرفی کنید و اگه تجربه ای درمورد استخاره با قرآن برای خواستگار دارید لطفا بهم اطلاع بدین🥰🙏 ❌هر تاپیکی که میزنم لزوما ربطی به شرایط خودم نداره❌ ولی من الان درگیر دو انتخابم بیشتر از همیشه به دعای شما نیاز دارم و بیشتر از همیشه به دست خدا، و من شهدای عزیز احمد پلارک و ابراهیم هادی رو واسطه می کنم که کمکم کنن تا بهترین راه رو انتخاب کنم، شما هم از تهه دلتون برا خوشبختیم دعا کنید و صلوات بفرستید اگه قراره یه مدتی هرچند کوتاه به یادم باشید و دعام کنید خوشحال میشم ریپلای بزنید و بهم بگید. 

شرمنده از استاتر عزیزم

ابجیای گلم اگه اطلاعی دارین میتونین تو تاپیک اخرم بنویسید دعاتون میکنم❤

کاشبمیرم سابقم     🍃🍀بیقراره آرامش اسمتم خـــــــــــــدا😘😘 دستام رو ب قدرت تو بالا اومده دستمو بگیر🍀🍃یاارحم الراحمین🌺🌺🍁
2738
نگفته سریع بیا خواستگاری  گفته من با با آشنایی مجازی خوشم نمیاد و نامحرم و گناه و... و دختره ...

هر کسی قطعا یه سری معیار داره باید طبق اون معیاراش انتخاب کنه واسه اشنایی نه با دوستی مجازی بگه بیا خواستگاری پسری که سربازه یعنی تکلیفش با خودش مشخص نیس هنوز

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨
نگفته سریع بیا خواستگاری  گفته من با با آشنایی مجازی خوشم نمیاد و نامحرم و گناه و... و دختره ...

دقیقا درست میگی هااا چت کردن دختر با یه پسر فقط ضرره

ولی مکه زندگی مسخرست ادم با یکی که نمیدونه کیه چون یه چت کرده بهش بگه با خانوادت بیا خواستگاری ...اصلا نمیفهم اینو چه وحشتناک چه جور میتونه اعتماد کنه برا ازدواج اونم یه پسر سرباز هر کس بابد معیارهایی داسته باشه و خط و مرزی

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
دقیقا درست میگی هااا چت کردن دختر با یه پسر فقط ضرره ولی مکه زندگی مسخرست ادم با یکی که نمیدونه کیه ...

کاس مطلب رو به درستی بخونید 

نوشته شده که بعد از اینکه سربازی ش تموم شد و کار پیدا کرد میاد

و اینکه مگه همه خواستگارهای که میرن طرف رو می شناسن؟

یه جوری میگید کخ چه وحشتناک انگار همه قبل خواستگاری باهم آشنایی دارن

میدونم اشتباهه همه رو به خونه راه دادن ولی هیچکس از دور معلوم نیس کیه 

2706