2733
2734
عنوان

دیشب منو پرت کرد بیرون امشب خودش پرت شد بیرون

| مشاهده متن کامل بحث + 941 بازدید | 26 پست
مامانت؟

تاپیک قبلمو یه نگاه کوچولو بنداز

روح من خیلی وقته خستس از بچگی تا الان پر از زخم و خراش تیغه اما من میخندم و میجنگم و برای ادمای اطرفم پر از ارزوهای خوبم  ❤لطفا اگه با نظرم مخالفین ریپلی نکنین خیلی مچکر❤                                                                     
تاپیک قبلمو یه نگاه کوچولو بنداز

خوندم

به دل نگیر💛🐰

ســر یــکــ دوراهــےپُــرشــَکــ اشتــباه پیچیــدمــ جــاده زیبــا بــود دریــا بــود و درخــت ابــر...بـاران....همــہ خنــدان مثــل زیبــایـے تـابستــان آنـچــہ میــدیـدم رویــا بـــود مــن چــہ میــدانستـــم انتــهایـش اشــک اســت و بیــابـانــے ســرد...مــن چــہ میــدانستــم از غـم وتـلخــے درد من بــہ انتــهاے اشتبــاه خــود رسیــده ام مــن بــہ انتــهاے خــود رسیــده ام  مـن در آنچــہ کــہ شــما چــپ رفتیــد اشتبــاه کــردم و راســت پیچیــدم....🐰کاش کودکی هم المثنی داشت...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دیگ کارای خونه رو انجام نده 

ندادم اصلا نه نهار داشتن نه شام داشت اشکش در میومد 

بخدا میگفتم ابگرمکن روشن کن دستم مدام تو اب سرده استخوان درد میگیرم مسخره میکرد امروز خودش یه دور ظرف شست دستاشو بست 

روح من خیلی وقته خستس از بچگی تا الان پر از زخم و خراش تیغه اما من میخندم و میجنگم و برای ادمای اطرفم پر از ارزوهای خوبم  ❤لطفا اگه با نظرم مخالفین ریپلی نکنین خیلی مچکر❤                                                                     

زبونم لال 

ولی یه روز دلت براش تنگ میشه و هیچکاری از دستت بر نمیاد 😔

بگذر😉

"دوستت دارم”، آن هم خیلی زیاد، اما فکر رفتن که به سرت زد حتی اگر پشیمان هم شدی، برو! دوستت دارم، آن هم خیلی زیاد، اما اگر دلت با دیدن دیگری لرزید، رها کن مرا. دوستت دارم، آن هم بسیار زیاد، اما سال‌هاست که فهمیده‌ام، کسی که به رفتن فکر میکند، از کسی که میرود بی‌رحم‌تر است …دوستت دارم اما اینبار اگه رفتی، برای همیشه برو... یه دردایی واسه سن و سالی که داشتم خیلی بزرگ بود... ولی با همون دردها بزرگ شدم و حلشون کردم! 
2731
خوندم به دل نگیر💛🐰

ببین ادم نمیتونه من یه خوکچه کوچولو دارم دیشب بخاطر اینکه اون اذیت نشه کلا پتو رو دادم به اون مدام حواسم بود تا صبح چیزی اذیتش نکنه اونوقت مادر من نمیتونه یخورده منو درک کنه؟

زبونم لال  ولی یه روز دلت براش تنگ میشه و هیچکاری از دستت بر نمیاد 😔 بگذر😉

کلا کاری ندارم خنثی شدم واقعا مغزم نمیکشه

دیگه کلا انجام نده 

همین کارو میکنم 

کلا کاری ندارم خنثی شدم واقعا مغزم نمیکشه

چی بگم 😔

انشالله حل بشه 

"دوستت دارم”، آن هم خیلی زیاد، اما فکر رفتن که به سرت زد حتی اگر پشیمان هم شدی، برو! دوستت دارم، آن هم خیلی زیاد، اما اگر دلت با دیدن دیگری لرزید، رها کن مرا. دوستت دارم، آن هم بسیار زیاد، اما سال‌هاست که فهمیده‌ام، کسی که به رفتن فکر میکند، از کسی که میرود بی‌رحم‌تر است …دوستت دارم اما اینبار اگه رفتی، برای همیشه برو... یه دردایی واسه سن و سالی که داشتم خیلی بزرگ بود... ولی با همون دردها بزرگ شدم و حلشون کردم! 
خوب می‌کنی  ابنا که میگن هرچی باشه مادره و اینا اصلا حرف درستی نیست  مادر باید مادری کنه ...

هیچی دیگه برای اذیت کردن نداره میشینه حنامو نفرین میکنه که خدا بکشش و این چیزا حالا حنا یه خوکچه هندیه کوچولوعه ولی کلی نفرینش میکنه