2733
2734
یعنی می موندن منزل زنده می موندن؟

بله چون ما خاندانمون همه گرفتیممممم من خیلی اذیت شدم ومادرم

به خودت انرژی مثبت بده،با عشق زندگی کن،آشپزی کن،بخند،برقص،ب خودت وخونت برس،ب اعضای خانواده ات محبت کن....مگه دنیا چند روزه،بیخیال شو وبگذر۰😍
ترس از مرگ‌بدتر از خودمرگه دیر یا زود میمیری مرگ ترسی نداره من خودم الان ۳۰ درصد ریم درگیره ولی عی ...

کاملا درست میگین، منظورم این نیست که بترسیم، منظور این هست که باور کنیم که چقدر این بیماری خطرناکه، و کمک کنیم‌که ریشه کن بشه

... و من به تو ایمان دارم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی می موندن منزل زنده می موندن؟

دارو گیاهی بخورید،آویشن و.....کباب ..آب هویج پارچ پارچ

به خودت انرژی مثبت بده،با عشق زندگی کن،آشپزی کن،بخند،برقص،ب خودت وخونت برس،ب اعضای خانواده ات محبت کن....مگه دنیا چند روزه،بیخیال شو وبگذر۰😍
2728
کاملا درست میگین، منظورم این نیست که بترسیم، منظور این هست که باور کنیم که چقدر این بیماری خطرناکه، ...

خب ریشه کن نشه خطریم نداره

ماشین هم خطرناکه پس میخای سوار ماشین نشی

فک کن کرونا وجود نداره و زندگیتو بکن

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍
2740
خب ریشه کن نشه خطریم نداره ماشین هم خطرناکه پس میخای سوار ماشین نشی فک کن کرونا وجود نداره و زندگی ...

انشاله که ریشه کن بشه که روزانه این همه آدم داغدار نشن، فکر کنم شما هنوز خیلی جوان هستین؟

... و من به تو ایمان دارم...
انشاله که ریشه کن بشه که روزانه این همه آدم داغدار نشن، فکر کنم شما هنوز خیلی جوان هستین؟

۲۹داغدار شدن دیگران تاثیری تو زندگی من و تو نمیذاره

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍

من تو کرونا دوبار مرگو با جونم حس کردم😢

♥️🥺زني را مي شناسم من/که در يک گوشه ي خانه/ميان شستن و پختن درون آشپزخانه/سرود عشق مي خواند/نگاهش ساده و تنهاست/صدايش خسته و محزون/اميدش در ته فرداست/زني را مي شناسم من/که مي گويد پشيمان است/چرا دل را به او بسته/کجا او لايق آنست/زني هم زير لب گويد/گريزانم از اين خانه/ولي از خود چنين پرسد/چه کس موهاي طفلم را/پس از من مي زند شانه؟   

والا من کسایی رو می شناسم که از اول کرونا ماسک نزدن مگر جاهایی که مجبور بودن ولی ماشالله سالمن ولی مادر شوهر و خواهر شوهر من همیشه دوتاماسک رو هم میزنن ولی گرفتن 

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگه.....