2737
2739

بعدم اینجوری ک بنظر میاد مادر شوهرخوبی داری 

احساس میکنم خودت بچه ای و باعث این رفتار شوهرت ب مادرت شدی 

بعدم خونواده ی ادم هرچقدم بد باشن ادم دوسشون داره از شوهرت توقع داری خونوادشو بزاره کنار؟

اخه سره ی گل؟باید میگفتی براتوم گل بخره نت اینکه حتمی اونو بیاره ک 

خداجونم❤️هرکی داره این متنو میخونه؛یه اتفاق خوب بنداز وسط زندگیش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زیاده روی کردی خواهر، شما زایمان کردی مستقیم باید میرفتی خونه خودت ینی چی ی وعده برید اونجا بعد بری خونت با اون حالت!!! تازه آشتی کرده عب نداره میخای چیکار اون دسته گلو یه خشگلترشو برات میخره کلی درمورد بی محلیش ب مامانت حق داری

چشمت ب امضام افتاد برا شفای مامانم صلوات میفرسی💔🙏

مامانتو بفرست بره خونه بگو خودش کمک کنه تا دیگه کم محلی نکنه ادب بشه 

لطف مکرر حق مسلمه 

اصلا و ابدا رو نده بهشون سوارت میشن 

بحثت هم میدونم گل نیست یحور دیگه شوهرت سوزونده و خراب کرده توام ناراحتی

محکم برخورد کن بذار ادب بشه وظیفه مادرت نیست کاری بکنه بگو بره

https://eitaa.com/joinchat/2092237053C3c5295f626
2731
گلم با شوهر خونواده دوست نباید جنگید باید زیرزیرکی کارتو راه ببری  با لج کردن چیزی درست نمیشه& ...

اصلاااااا اینطوور نیس خداشاهده مامان من هییییییچ برامون کم نزاشته و خیلی خوبی کرده و حتی ی بی احترامی هم نکرده

امیدوارم ناراحت نشی ولی عزیزم مرد جماعت از خانوادشم بگدره باز میره سمتش ممکنه گوشت همو بخورن ولی استخون همو نه 

عزیزم زیادی حساسی واسه یه گل خودتو کوچیک کردی اون گل ممکنه بیاره برات ولی تا ابد تو ذهنا میمونه که برا یه گل چیا کردی و راحت میشه چکش تو سرت

ما گناه رو نمی بینیم مگر انکه زنی مرتکب آن شود ...!
2740
اینه...شوهرمم هنوز نمیدونه فقط منتظرم مادرم بره ی جنگی بپا کنم چون داره ب مادرم کم محلی میکنه و خودش ...

استارتر واقعا روت شد پیام بدی؟؟؟؟ مگه ارزش یه گل چقدر هست که اینطوری گردی، ایشونم حتما فهمیدن منظورت چی هست.

اصلاااااا اینطوور نیس خداشاهده مامان من هییییییچ برامون کم نزاشته و خیلی خوبی کرده و حتی ی بی احترام ...

مادر شما خوبی کرده درست ولی برا دخترش کرده دوست داشته برات همه جوره سنگ تموم بزاره خدا خیرش بده ولی خانوادا شوهرت بدترین آدما هم باشن ای انتظار نداشته باش اونارو ول کنه بچسبه بتو

ما گناه رو نمی بینیم مگر انکه زنی مرتکب آن شود ...!
خیلی ندید بدیدی نا حالا برات گل نخریده که اینطوری میکنی 

توهین نکن...یکم فک کن ببین چیکاااااار کرده ک من دوس ندارم گلو بده ب اون درصورتیکه مادرش خدایی برامن خوب بوده ت این چن روز

2706