2733
2734

دوستان من تنبلی تخمدان دارم و پریودیم نامنظمه ولی معمولا بعد سقط ۵ ماهه ک وسط سیکل ترشح داشتم ماه قبل روز ۱۱ ام داشتپ ترشحات تخمک گذاری اپا این ماه روز بیستم؟

امکان داره بااقدام باردار بشم و درسته یعنی؟

چرا انقد دیر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خیالت راحت کسی جواب نمیده من تاپیک زدم چن دیقه پیش سوالم مث تو بود هیچکی جواب نمیده حوصله ندارن ولی ...

عزیزم شماهم سوالت مثل من بوده؟ یعنی این اتفاق واسه شماهم افتاده؟ کاش واقعا اگ کسی هست ک تجربه ای داره کمکمون بکنه

عزیزم اره نامنظمم تنبلی دارم خدا ایشالا دامن همه منتظرارو سبز کنه ک دیگ انقد بفکر این چیزا نباشیم😔 ...

اگه نامنظمی و تنبلی داری که طبیعیه

دوست خودم دوماه بود پریود نشده بود ولی با این حال نطفه تشکیل شده بود خود منم تنبلی داشتم عزیزم اصلا نگران نباش ورزش کن گرمیجات بخور و توکلت به خدا باشه

اگه نامنظمی و تنبلی داری که طبیعیه دوست خودم دوماه بود پریود نشده بود ولی با این حال نطفه تشکیل شده ...

شما ب فالگیر اعتقاد دارین؟

راستش فال گرفتم و گفت نزدیک دوسال دیگ نمیشی و حسابی بهمم ریخت

الان ۸ ساله ک نشدم

2740
نه اصلا بهش فکر نکن اینجور چیزا فقط دست خداست به خودش توکل کن

خودمم خیلی پشیمونم ک چرا فال گرفتم انقد حالمو بد کرده و نا امیدم کرد. درصورتی ک من هرماه امید داشتم 

حتی همین ماه😭