2733
2734
عنوان

بچه ها اینکه میگن آدمای این شهر این مدلین رو تا چ حد قبول دارید

| مشاهده متن کامل بحث + 370 بازدید | 41 پست
به نظرم درسته‌.

الان  داری تایید میکنی؟

مثلا الان اسم قزوینیا و شیرازیا بد در رفته

من هر دو جا رفتم و خیلللییی مردمای خوبی داشتن

هرجایی مردم خوب و بد داره ربطی به شهر نداره

چشمِ دنیا بشود کور، تو مستانه برقص.🧡
اراک خیلی جای توپی بود من رفتم مردمشم خوب*_*

واقعا؟چجوری بودن🥲

با آدمایی که دوسشون دارید حرف بزنید....وقتی ناراحتن،وقتی خوشحالن،وقتی عاشقن، وقتی دلخورن و نمیتونن ببخشن،وقتی غصه امونشونو بریده،وقتی اعصابشون خورده....آدمیزاد اگه حرف نزنه باید تنهایی بار درداشو به دوش بکشه، حرف دل آدمارو پیر میکنه، حرف بزنید....عضو گروه رز زرد...وزن شروع:68 ....هدف اول:62....هدف دوم:59....هدف سوم:55...هدف نهایی:50

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مادر بزرگم اصالتا اراکیه ما چیزی جز خوبی ومهربونی وسادگی ندیدیم ازشون

اخی عزیزم 

اراک هم رفتید خودتون؟

با آدمایی که دوسشون دارید حرف بزنید....وقتی ناراحتن،وقتی خوشحالن،وقتی عاشقن، وقتی دلخورن و نمیتونن ببخشن،وقتی غصه امونشونو بریده،وقتی اعصابشون خورده....آدمیزاد اگه حرف نزنه باید تنهایی بار درداشو به دوش بکشه، حرف دل آدمارو پیر میکنه، حرف بزنید....عضو گروه رز زرد...وزن شروع:68 ....هدف اول:62....هدف دوم:59....هدف سوم:55...هدف نهایی:50
2728

من مخالفم

آدما مثل گیاها نیستن که دسته بندیشون کنیم 

هر آدمی متمایزه از بقیه

تجربه آدما هم از برخورد با آدمای جاهای دیگه تا یه حدودی به رفتار خودشون و ذهنیتشون هم بستگی داره 

Instagram📷me_in_netherlands 
الان  داری تایید میکنی؟ مثلا الان اسم قزوینیا و شیرازیا بد در رفته من هر دو جا رفتم و خیلللیی ...

توی اراک یه شهر کوچیکی هست به خساست و فضولی معروفن. اکثرشونم همینجورن

طبق همین باور کردم.

2738
والا ما یه دوست اونجا داریم که خیلی گل هست مثل فرشته ها خوب ومهربونه.دیگه بقیه رو نمیدونم

من خودمم نامزدم اراکیه خییییلی گله یکم نگران بودم🥺🥲

توی اراک یه شهر کوچیکی هست به خساست و فضولی معروفن. اکثرشونم همینجورن طبق همین باور کردم.

وای چجوری اینو میگی

من دوهفته اونجا بودم چیزی جز خوبی ندیدم 

چشمِ دنیا بشود کور، تو مستانه برقص.🧡

قبول ندارم من این حرفو

توهرشهری ادم بدوخوب هست درسته توبعضی شهرامثلایه رسم یایه رفتارزیاددیده وشنیده میشه ولی قابل تعمیم به همه ی جمعیت اون شهریاقومیت نیست

درمورداراک واراکیام تاحالاچیزی نشنیدم

کاربرها یادم نمی مونه نمی دونم قبلا باهاتون خوب بودم یا بد!!
همه جا هرجور آدمی داره. من ترکم شنیدم میگن ترکا مثلا برا جهیزیه فرش میدن. در حالیکه من خودم به جهیزی ...

منم ترکم

ینی چی فرش میدن؟

توی اراک یه شهر کوچیکی هست به خساست و فضولی معروفن. اکثرشونم همینجورن طبق همین باور کردم.

اسمش رو یادتون نیست؟ 

2706