2737
2739

ممنونم که تا اخر میخونید  ونظر میدید

من  سه سال هست که جایی مشغولم  کارم پیشرفت خیلی خفنی نداره ما بخش. خصوصی هستیم.  تیمی کار میکنیم و درامد زایی ما برای مدیرمون واقعا چشم گیر هست تو این سه سال. باهم نون ونمک خوردیم مث خانواده بودیم  رستوران رفتیم هر موفقیت رو جشن گرفتیم

ولی خب  حقوقمون نسبت به تلاشمون  خیلی کم هست همه ما باهم. اعتراض کردیم مدیرمون فقط وعده داد 

پنج تا از همکارام   تا هفته بعد میرن 

۸نفرمون میمونیم 

من هم. با همسرم صحبت کرده بودم که اخر شهریور. یا اخر مهر بیام بیرون.   البته ما خرداد ماه تصمیم گرفتیم  چون. با توانایی هام. میتونم درامد بهتری داشته باشم 

حالا  همسرم اصرار داره من کنکور تجربی بدم خودم هم دوستدارم منتهی میترسم. از شکست از اینکه قبول نشم...

علاقه شدیدی به مامایی و پرستاری دارم منتهی میترسم که  بخونم و.  رتبم خوب نشه 

موندم بین سرکار رفتن دوباره و کنکور 

البته ادم واقعا  درسخونی هستم شما جای من بودین. کدومو انتخاب میکردین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ببین من خیلی پول دوس دارم و هرچی ک منو به پول برسونه دوس دارم....من اگه برام همچین موقیتی پیش میومد که کار بهتر حقوق بهتر بگیرم میرفتم دنبال کار چون پول ک داشته باشی معمولا همچی داری💰💳💳....حالا میخای ماما بشی باز ماما پولش خوبه ولی باید مطب بزنی و منشی داشته باشی و معمولا اوایل درامد نداری تا یکم اسم در کنی......ما یه اشناعه پرستار داریم بیچاره حقوقش ماهی 8تومنه ولی زندگی نداره ن خودش ن شورشو بچهاش مثلا شیفت شب خیلی اذیت میشه...جدا ازاینا حداقل باید4سال درس بخونی ک مدرک بگیری و عمرت میره و چیزی از زندگی نمیفهمی......من اگه جای شما بودم روی خودم کار میکردم تادرامد بیشتری داشته باشم

❄️🌬
میدونی نظر شخصی منه...نه درس و نه کار...من بودم انرژیمو میزاشتم پای عشقم و بچه هام و استراحت و تفریح

بچه ندارم.  مطمنم بیام بیرون.  کاری نکنم افسرده میشم ادم پیشرفت هستم

2738
ببین من خیلی پول دوس دارم و هرچی ک منو به پول برسونه دوس دارم....من اگه برام همچین موقیتی پیش میومد ...

از کارکردن برای  مردم خستم دلم میخواد اگر کارهم کنم حداقل  دولتی باشه

بچه ندارم.  مطمنم بیام بیرون.  کاری نکنم افسرده میشم ادم پیشرفت هستم

منم به قول خودم ادم پیشرفتم...کیه که دوست نداشته باشه به جا و مقام برسه و مستقل باشه......ولی کار انرژیتو میگیره تا به خودت میای میبینی چند سال گذشته و از جوونیت کنار عشقت اونجوری که باید لذت نبردی....بعدش اون کار و پول و ‌.‌‌‌همشون بی ارزش میشن...بازم این نظر شخصیه منه تو با شوهرت مشورت کن قطعا نظر اون مهم تره

رفتن دوباره به عقب از اول کنکور دادن و... اشتباه ست مثله اینکه تمام مراحل طی کردی بری از اول تو یه رشته دیگه اونم پرستاری با بازار کاری سخت و اشباع، باید بشینی رو رشته تخصصی خودت بیشتر سرمایه گذاری کنی یا یه کاری راه بندازی  حداقل جای چهار سال مدرک الکی گرفتن دو سال یه دوره کاری یا بیزینس ببینی بهتره. 

کلا ۵تا درس اختصاصی داریم ک زمین هیچ میمونه ۴تا😕تازه امسال من فقط یکیشو ۵۵زدم شدم۹۰۰۰😂کنکور خیلی س ...

😅

دنیا دارِ مکافاته!                                                        نی نی یارحذف تایپک۲
2706