2737
2739

خیلی دوسش داشتم اما سر یکارایی که کرد مدام فکرم مشغوله و خودخوری میکنم و موقع دعوا بدتر میان تو ذهنم و به معنای واقعی ازش متنفر میشم مثلا اول زندگی بدون این که حتی نظر منو بپرسه به خواهرش(با خانواده ی خودش مشکل داره) گفت بیاد با ما زندگی کنه و میگفت تا همیشه با ما زندگی کنه 

جلوی خواهرش سرم داد زد چندبار مخفی کاری مالی کرد و ...

مدام میگم یعنی من چقدر ناچیز بودم که حتی با خودش نگفت این تازه عروسه اصلا راحت هست یا نه 

چقدر ناچیز بودم که حتی نظرمو نپرسید که تو هم موافقی یا نه

اصلا دوس داری نفر سومی با ما زندگی کنه یا نه

توروخدا کمکم کنید ازین زندگی حالم داره بهم میخوره روزی هزاران بار اینارو با خودم مرور میکنم تازه یکساله عروسی کردیم........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

من بودم دووم نمیاوردم 

ولی شما من نیستی آدما متفاوتن

شاید با نظرت موافق نباشم اما دشمنت نیستم           هشدار1: اگه واسه دعوا و اعصاب خورد کنی ریپلی بزنی نی نی یار رو تگ میکنم هشدار2:اگه آقایی کلا نه ریپلی بزن نه تو تاپیکام کامنت بزار. 
همه چیزو فراموش کنو بریز دور سعی کن از این به بعد رو با کمک هم‌بسازین فعلا هم اصلا فکر بچه نکن

نمیتونم بدجوری دلم اتیش گرفته از این که به خودش اجازه نداد نظر منو بپرسه اونم اول زندگی فکرشو کن سه روز از زندگیم گذشته بود

2706