2733
2739
عنوان

اولين علايم بارداريتون چي بود

| مشاهده متن کامل بحث + 185 بازدید | 38 پست
چند روز عقب انداختی؟

امروز روز ٣١ هست از روزي ك پريود شدم

از دوهفته قبل نوك سينه هام درد ميكنه

شكمم هم درد ميكنه 

نميدونم شايدم ميخوام پريود شم چون پريودام نامنظمه

منم پريودام نامنظمه از اين طريق نميتونم بفهمم

پس کلا دنبال علایم نباش

تهوع و ویار هم میتونه حتا پیش بیاد ولی ادم باردار نباشه

من دوسال و نیم تو اقدام بودم بعد خسته شدم ول کردم

همون ماه باردار شدم

ولش کن بسپر به خدا خودش تو بهترین موقعیت میذارتش تو دلت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
امروز روز ٣١ هست از روزي ك پريود شدم از دوهفته قبل نوك سينه هام درد ميكنه شكمم هم درد ميكنه  ...

انشاءالله که بارداری من تا یک هفته بعد از تاخیر هیچ علامتی نداشتم بعد درد سینه هام شروع شد اونم خفیف

منم مثل شما چون همیشه تاخیر داشتم شک نمی‌کردم

من پريودام نامنظمه از اين راه نميتونم بفهمم😢

منم تنبلی شدید داشتم.هفته ۶ فهمیدم باردارم! همش میگفتم سرطان گرفتم.من که دیگه بچه دار نمیشم پس حتما سرطانه!

دیگه به زور بی بی چک زدم ی هو دیدم مثبت شد

اگه خیلی از موعدت گذشته بی بی چک بزن حتما

اينا رو دارم ولي همشو ماه هاي قبلم داشتم فقط نفخ اضافه شده اين ماه

من هرگز نداشتم اون ماه مطمئن بودم باردارم اصلا عوض شده بود بدنم مخصوصا درد کاملا غیر طبیعی بود برام من پریودام هم درد ندارم اما اون ماه از یه هفته قبل موعد دلدرد پری شده شروع بود

نفخ هم کلا آدمی نیستم که زیاد نفخ کنم اونم بدون خوردن چیز خاصی اونم چند روز پشت هم

پریشاهدخت قصه ها...بنشین کنار من سادگیه دیدنی/حرف بزن ای غزل سالها شنیدنی/چای به نیمه رسید نقل لبت آب شد/حرف بزن ای غزل نغمه ی جان منی
2740
من هرگز نداشتم اون ماه مطمئن بودم باردارم اصلا عوض شده بود بدنم مخصوصا درد کاملا غیر طبیعی بود برام ...

من كاملا علايم پريودي دارم اصلا نه تهوعي نه حساسيت به بو هيچي ندارم

من كاملا علايم پريودي دارم اصلا نه تهوعي نه حساسيت به بو هيچي ندارم

اونا که از هفته 6-7 شروع میشه تهوع و بی اشتهایی درد معده

پریشاهدخت قصه ها...بنشین کنار من سادگیه دیدنی/حرف بزن ای غزل سالها شنیدنی/چای به نیمه رسید نقل لبت آب شد/حرف بزن ای غزل نغمه ی جان منی
2706