2737
2734
عنوان

اونایی که کرونا گرفتن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 480 بازدید | 46 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
توتابستون کسی سرمامیخوره اخه کروناهه

سرما تابستونه نشنیدی وقتی زیرکولرو پنکه میخوابی

من هرسال درگیرش شدم و همه ی ادمای اطرافم

دختر عزیزم معجزه ی خداخوش اومدی به زندگیمون جان مادر😍😍واسه سلامتی بچم صلوات میفرستی؟ خدایا شکرررتت

من نمیدونم بعد از چند روز علایم‌ پیدا شد چون نمیدونم کی و کجا گرفتم اما اولش بی حال شدم و تب خفیف و بدن درد....یه هفته بعدش دیگه استخوون درد شدید و درگیری شدید ریه ها و تب بسیار بالا که دیگه دکتر دستور بستری توی بیمارستان رو داد. البته من پارسال گرفتم. 

چرا تابستون این علائمو داره ؟؟ منم امروز دکتر بودم.. گف کروناس... حواست ب دور و وریات باشه

علائمت چیه

دختر عزیزم معجزه ی خداخوش اومدی به زندگیمون جان مادر😍😍واسه سلامتی بچم صلوات میفرستی؟ خدایا شکرررتت

فقط تب لرزکردین داروپشت دارونخورین یابرین دگتریاشیاف بزارین وپاشورکنیدچون اگ دارومصرف کنیدبعضیاجاخوب کنه بدترمیکنه بدنفس کلن ازبین میره اونجاس ک مرگ تجربه میکنید. حواستون هم باشه توکرونااب یخچال یاشیرنخوریدتب ولرزمیکنیدحموم هم نریدبدترمیکنه.فقط اب جوش اومده استفاده کنید.لبنیات هم خیلی بده

2738
دلتا ک میگن بعد دوروز خودشو نشون میدع  مال من الان دوهفتس درگیرم  تازه تنگی نفس شروع ...

منم مثل خودت ولی ابریزش بینی ندارم تنگی نفس هم بدجوری دارم موقع عنبرنسادودمیکنم بهترم

سرما تابستونه نشنیدی وقتی زیرکولرو پنکه میخوابی من هرسال درگیرش شدم و همه ی ادمای اطرافم

الان نشین مال سرماتابستونه الان توایران انقدکرونازیادشده ک نگومنم اول فک میکردم کولراینکاروکرده بدش فهمیدم کروناس

منم مثل خودت ولی ابریزش بینی ندارم تنگی نفس هم بدجوری دارم موقع عنبرنسادودمیکنم بهترم

من دیشب دود کردم اولش بهتر شدم 

اما یکساعت بعد بدتر نفسم گرفت 

چون دود داخل سینه میشینه 

حالمو بد کرد 

آبجوش با عسل و یه قاشق زنجبیل خوردم 

یکم بهتر شدم 🤒🤒🤒

2706