2733
2734
عنوان

شوهرم تبو لرز کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 241 بازدید | 35 پست
عزیزم دارو های کرونا تو هر پیک عوض میشه ما آشنامون دکتر عفونیه اون میگفت هر پیک برامون مقاله میاد و ...

داروهای من دگزا نداره چندتا واسه التهابات ریه و سفکسیم و ازیترومایسین و یکی دوتا دیگه بنظرم واسه کسی که اوایل کروناس عالیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دوبار کرونا گرفتم هر دو بار هم دکتر داخلی معاینه کرد گفت سرما خوردگیه  اما دکتر عفونی متوجه ...

من مطمئنم کرونا دارم متخصص رفته بودم همون موقع همسرم هم معاینه کرد و گفت شما نداری ‌ 

اما امشب تبو لرز کرده 

شادی روح مادرشوهرم صلوات بفرستید  اَستَغفِرُالله رَبّی وَ اَتوبُ اِلَیه 
داروهای من دگزا نداره چندتا واسه التهابات ریه و سفکسیم و ازیترومایسین و یکی دوتا دیگه بنظرم واسه کسی ...

ببین به منم دکتر داخلی اینا رو داده بود بعد که حالمون بدتر شد رفتیم پیش دکتر عفونی گفت همه اینارو بریزین دور اینا دارو اوایل بود که تاثیر خوب نداره که بدتر هم هست بعد یه سری دارو مثد پنتوپنازول ویتامین سی ... اینجور چیزا داد 

البته ما برج ۱ گرفتیم میگم باز الان داروهاش فرق کرده

2731
علایمتو خیلی دقت کن بهش چون حامله ای حتما فردا برو دکتر. پشت گوش ننداز بگی دو سه روز بگذره بعد. افرا ...

باشه عزیزم

ممنون

دختر عزیزم معجزه ی خداخوش اومدی به زندگیمون جان مادر😍😍واسه سلامتی بچم صلوات میفرستی؟ خدایا شکرررتت
ببین به منم دکتر داخلی اینا رو داده بود بعد که حالمون بدتر شد رفتیم پیش دکتر عفونی گفت همه اینارو بر ...

اون که واسه معده داده شاید گوارشی گرفتید اره منم تقویتی ویتامین سی و زینک پلاس هم استفاده کردم من ۳۱اردیبهشت مثبت شدم من ریه هام خیلی درگیر نشده بود واسه من اون آمپولای کرونارو نزدن با همین نسخه خوب شدم ولی اگه ریه خیلی درگیر شه باید آمپولای کرونا تزریق شه و بستری شن