2733
2739
عنوان

شوهرم و مادر روانیش

| مشاهده متن کامل بحث + 504 بازدید | 46 پست
اره نمیدونم باهاش چیکار کنم از در صلح هر کار کردم نشد 

از همین الان به نامزدت بگو اگه  بعد ازدواجمون هم مادرت بخواد دخالتای بیجا کنه من نمیتونم زندگی کنم . چند باری هم از در دوستی وارد شدم فایده ای نداشته .

اگه مطیع مامانشه به درد زندگی نمیخوه

آمین شود هَر آنچه می پِنداری ..🌱💙

عزیزم ببنید قطعا با سیاست رفتار کنید و با پنبه سر ببرید بهتر جواب میده.

هیچوقت همسرتون را بین خودتون و مادرش قرار ندید.

و اینم بدونید که اگر میخواهید از چشم همسرتون نیفتید هرچقدر مادرش از شما بد میگه شما برعکس از مادرش خوب بگید.

بعد ببینید که همسرتون چطور ازشون زده میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راهش این نیست که زنگ بزنید و هرچی دلتون خواست بگید.

چون قطعا جوابتون رامیده و بعدم پیش همسرتون مظلوم نمایی می‌کنه و هزار تا داستان دیگه.

و اونی که از چشم همسرت میفته شما هستی نه اون.

2731
از همین الان به نامزدت بگو اگه  بعد ازدواجمون هم مادرت بخواد دخالتای بیجا کنه من نمیتونم زندگی ...

مطیع مادرش ک نیست ولی انقد پشت سرم حرف میزنه ک داره روش اثرمیزاره داره دلسرد میکنتش فکرکنم

بچه ها از من به شما نصیحت اگر دوران نامزدی مشکل دارید تا عقد نکردید جدا بشید اگر هم دوران عقد مشکل دارید تا عروسی نکردید به خدا داغون می شید اگر بخواهید با یک مادر شوهر مشکل دار زندگی کنید کم کم پسرش از اون بدتر میشه این تجربه شخصی منه پوستم کنده شده ولی طااقت میارم  به خاطر بچه هام

2740
مطیع مادرش ک نیست ولی انقد پشت سرم حرف میزنه ک داره روش اثرمیزاره داره دلسرد میکنتش فکرکنم

☹☹

نمیدونم الان این مشکل رو حل کنید بعد ازدواج گره کور نشه

آمین شود هَر آنچه می پِنداری ..🌱💙
ممنون اره راه خوبیه ولی اصلا تحمل صبوری ندارم

عزیزم نیاز نیست صبوری کنید.

فقط با سیاست رفتار کنید 

بزارید اون هرچی دلش از شما بد بگه 

وقتی شما با سیاست در مورد مادرشوهر خوبی بگید مطمعن باشید همسرتون دیگه به حرفهای مادرش اهمیت نمیده چون می‌فهمه که همش دروغه.

و شما اونجوری که اون میگه نیستید.

ولی اگر ناراحتی و بحث پیش بیارید دقیقا همونی هستید که مادرشوهرتون میگه.

بچه ها از من به شما نصیحت اگر دوران نامزدی مشکل دارید تا عقد نکردید جدا بشید اگر هم دوران عقد مشکل د ...

عقدیم ما عقدو میگیم نامزدی ...

نمیتونم جدا بشم جدا شدن ب همین راحایا ک نیس تصمیم سختیه

دلم میخاد زنگ بزنم ب مادرش چنتدتاحرف بارش کن

ن عزیزم اشتباه نکن.من دو سال و نیم عقد بودم فقط باید مدارا کرد.ببین تو زنگ میزنی دو تا حرف میزنی اروم میشی نهایت شوهرتم اولش میگه خب حق با زنمه ولی امان از وقتی ک پیش تو نباشه و اول اخر تو عقد خونه اش اونجاست با و فعلا رگ خواب شوهرت دست اوناست دو تا حرف محبت امیز میزنن و غیر مستقیم رابطتونو خراب تر میکنن.حتی پیش شوهرت بدشونو نگو.البته خوب هم ازشون نگو.فقط خنثی باش

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.

عزیزم خود من دوران عقد و اوایل ازدواج همسرم خیلی پشتم بود چون مادرش حرفایی خوبی در موردم نمی‌زد و من چون مظلوم بودم حرفی نمی‌زدم 

ولی الان برعکس شده 

و مادرش وقتی همسرم را میبینه فقط حال منا می‌پرسه و قربون صدقه پسرش می‌ره.

و همسر من به حدی طرف مامانش شده که نگو 

اصلا اجازه نمیده در موردشون حرف بزنم 

چون خودم خودما از چشم انداختم

2706