2733
2734
عنوان

کسی اینجا هست ک اطلاعاتش راجبه کرونا بالا باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 543 بازدید | 86 پست
عزیزم  باد کولر باعث ابریزش بینی و سرفه نمیشه کلا سرماخوردگی اینطوری نیس که از موی خیس و باد ک ...

اره خودمم نرفتم تست بدم

گفتم بلخره یا هست یا نیست

۱۴ روز کلا میخام قرنطینه کنم خودمو 

الانم ماسک دارم

منتها نمیدونم برم دکتر یا ن

عزیزم

این حسی ک میگم رو سینمه وقتی وایسادم یا نشستم‌خوبه

وقتی میخابم ب کم حسش میکنم

خدارو چه دیدی؟؟؟؟ شاید شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
پی سی ار چیه من اصلا دورم تاحالا کرونایی نبوده خودمم تاحالا نگرفتم نمیدونم چی هستن عزیزم بزارم اگ ...

کلا دو هفته است 

هفته اول علائم خفیف ولی هفته دوم به بدن ربط داره 

یه ازمایش خون میگیرن یه تست از ته بینی یه سی تی اسکن از ریه 

اگه اون تست از ته بینی منفی باشه باز سی تی اسکن رو برو انجام بده که خدای ناکرده ریه ات درگیر نباشه. 

حتما زیر نظر متخصص باش اگه دوز از جون مثبت بود 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
وقتی درگیر بشن چجور میشه چ علائمی داره

والا من شنیدم ی خانومی سالم سالم بوده و یزره ک علائمش شروع میشه میره دکتر و میفهمه ک ریه هاش خیلی درگیر شده و دردی هم نداشته ولی در کل سرفه و درد سینه و اینا علائم درگیریه ریه هس فک کنم

والا من شنیدم ی خانومی سالم سالم بوده و یزره ک علائمش شروع میشه میره دکتر و میفهمه ک ریه هاش خیلی در ...

نمیدونم والا

ن سرفع دارم ن درد

میترسم برم اونجا بدتر شم

چون همه مطبا شلوغ شده

ای خدا چ دوراهی بدیه🥺

کلا دو هفته است  هفته اول علائم خفیف ولی هفته دوم به بدن ربط داره  یه ازمایش خون میگیرن ...

بهداشت پیش خونمون تست  میگیره

باید نامه دکتر باشه

یا همینجور برم میگیرن؟

2740
چی درست کنم برا بچم؟؟  خودم ک حالم خوبه

برا بچت انواع سوپ مقوی ...قلم ...آبگوشت گوسفندی ...میوه فراوان ...و خلاصه هر چی خاستید بخورید اصلا هم نگید ک فلان چیز ضرر داره ...ب ما میگفتن پاچه گوساله نخورید سردیه فلانه ...منم گفتم هر چی باشه میخوریم ....شوهرم خیلی حالش بد بود من خفیف بودم ...جز پاچه چیز دیگ اشتهاش نمیکشید ....براش درست میکردم میخورد

اره خودمم نرفتم تست بدم گفتم بلخره یا هست یا نیست ۱۴ روز کلا میخام قرنطینه کنم خودمو  الانم ...

من پارسال درگیر شدم وقتی نفس عمق میکشیدم یه سوزش خفیفی تو سینه ام احساس میکردم 

من دکتر نرفتم همون توصیه ها رو اجرا کردم چون از بیمارستان بیشتر وحشت داشتم و تازه یکی از نزدیکانمونفوت شده بود 

اما یه ماه فقط دمنوش پونه و چیزای گرم میخوردیم 

اما الان که خداروشکر باز امپول اینا میزنند کمی بدن تقویت میشه

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
اره خودمم نرفتم تست بدم گفتم بلخره یا هست یا نیست ۱۴ روز کلا میخام قرنطینه کنم خودمو  الانم ...

منم همینطور بودم عزیزم

اون حس فشار کم رو قفسه سینم وقتی دراز میکشبدم بود

حساب رو  روی  کرونا بذارین

من تست دادم اول بعد رفتم  دکتر ویزیت شدم و دارو گرفتم

شما هم بنظرم یه دکتر برید که خدایی ناکرده مشکل پیش نیاد

به من فاویپیراویر و چن تا قرص دیگه دادن

بوقت میبینی شما لازمه دارویی مصرف کنی

پس بهتره زودتر مراجعه کنین تا اول بیماریه

زندگی چون پیچکی است که انتهایش میرسد پیش خدا🥰🥰
من پارسال درگیر شدم وقتی نفس عمق میکشیدم یه سوزش خفیفی تو سینه ام احساس میکردم  من دکتر نرفتم ...

من پیش دکت  خودم نوبت زدم از بس سرش شلوغه دوشنبه بهم نوبت داده

نمیدونم والا ن سرفع دارم ن درد میترسم برم اونجا بدتر شم چون همه مطبا شلوغ شده ای خدا چ دوراهی بد ...

گلم فعلا نرو ...علائمت شروع بشه برو ...فعلا مراقبت کن ...ولی ممکنه کم کم علائمت شروع بشع...استرسه سمه اصلا نباید استرس داشته باشی...فقط خوب بخورید و قرنطینه شید ...تو خونه اصلااا ماسک نزنید گلم ...بزار نفستون ریه هاتون راحت باشه

منم همینطور بودم عزیزم اون حس فشار کم رو قفسه سینم وقتی دراز میکشبدم بود حساب رو  روی  ک ...

اره میخام برم پیش دوتر خودم

منشیش نوبت بهم نداد گف صب کن تا دوشنبه

اولش ک گفت چهارشنبه از بس اصرار کردم گف دوشنبه بیا

2706