1874
2106
عنوان

نی نی یار شخصا بهم گفت اینجا بدون تو صفا نداره😎+اسکرین شات😌😌

| مشاهده متن کامل بحث + 12129 بازدید | 396 پست

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

کجای کاری

سابق نی نی یار میومد شخصی از دلم در میاورد اگر ناراحت بودم 

یا مشکلی داشتم  تاپیک میزدم سوال میکردم میومد شخصی کمکم میکرد جواب میداد سوال هارو 

ولی نی نی یار شب نبود

سلام  میخاستم  بگم من ۶ساله اینجاعضو هستم  و این کاربری هفتمم هست😎بقیه کاربری هام بخاطر بعضی از مساعل تعلیق شد *چندتاشم  خودم تعلیق کردم خودمم معرفی نمیکنم 💙چون اکثرتون منو میشناسین 😊باز نمیخام دشمن تراشی بشه  خلاصه خاک خورده ای سایتم  ✋ از ۸سال پیش کاربر خاموش بودم  (و یه نصیحت برای شماها دارم طبق تجربیات من در این چندین سال  هیچ چیز اینجا باور نکنین اعصاب خودتونو خورد نکنین  زندگی تونو رو بخاطر حرفای بقیه خراب نکنین از کسی مشورت نگیرین اینجا اصلا  چون چیزی جز پشیمونی نصیب تون نمیشه  لطفا وقتی  تحت تاثیر حرفای کاربرای اینجا قرار گرفتین کاری انجام ندین 😑-دل کسی نشکنین اینجا  دو روز دنیا ارزش هیچی نداره این سایت که  در مقابل دنیا که زره ای نیست) اینجا پر از ادمای جور وا جور ۹۰در صد شونم به درد نمیخورن😂  ولی  اون ۱۰درصد باقی مونده  خیلی خانوم های گلی هستن  امید وارم وقتی وارد سایت میشین اون ۹۰درصد جلو چشم تون نباشن😂  (البته محاله  این اتفاق  پس مجبور به تحمل هستین😁)شما به خانومی خودتون ببخشین شون
اونجا ها ک خط زدم خصوصی بین خودمون بود😉

خودت گفتی اون بنده خدارو هم توی تنگنا قرار دادی مجبور شده حرفتو تایید کنه😂

تاپیک امضام🍃🌺🍃"ناامید نباش"دوم راهنمایی یه معلم ریاضی داشتیم تیکه کلامش این بود؛ «خدا رو چه دیدی شاید شد»یادم میاد همون سال یکی از بچه ها تصادف کرد و دیگه نتونست راه بره... دیگه مدرسه هم نیومد..فقط یه بار اومد واسه خداحافظی که شبیه مراسم عزاداری بود. همه گریه می‌کردیم و حالمون خراب بود...گریه‌مون وقتی شروع شد که گفت:به درک که نمی‌تونم راه برم، فقط از این ناراحتم که نمی‌تونم بازیگر بشم...آخه عشق سینما بود...!سینما پارادیزو رو صد بار دیده بود. سی دی ۹ تایتانیک رو اون برای همه‌ی ما آورده بود. معلم ریاضی‌مون وقتی حال ما رو دید اون تیکه کلام معروفش رو به اون رفیقمون گفت...« خدا رو چه دیدی شاید شد »وقتی این رو گفت:همه‌ی ما عصبی شدیم چون بیشتر شبیه یه دلداری مزخرف بود برای کسی که هیچ امیدی برای رسیدن به آرزوش نداره!!امشب تو پیج رفیقم دیدم که برای نقش اول یه فیلم با موضوع معلولیت انتخاب شده و قرارداد بسته... مثل همون روز تو مدرسه گریه‌م گرفت..فکر می‌کنی رسیدن به آرزوت محاله؟!  «خدا رو چه دیدی شاید شد» 🍃🌺🍃
2149

بهت اخطار داده😂از لطفا فهمیدم

چرا بزایم پسری جامو بندازه پشت دری روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری.. عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری.😁🤣👑👑

هاید کردی قبول نی

لینک رو بگیر بعد با نت بازش کن 😑خواستی حرف بزنی به صورت ناشناس!😑💙‌ https://harfeto.timefriend.net/16262227768664 😉💙 طرف یجور میگه برام دعا کن که انگار ما با فرشتگان وی آی پی کانکتیم نمیدونن اگه ملائک بفهمن با ما در ارتباطه قضیه کلا کنسله براش که هیچ، ریپورت بلاکم میشه.🥲😂
2050
پس تمومه...دیگه نی نی یار بعدی تو میشی این همه گفتیم موقع استخدام ما رو معرفی کنا     ...

وای😂😂😂

هدف من از تاپیکام خنده و سرگرمی و اوردن لبخند روی لب شماست‌.حتی اگه بتونم یه نفرو بخندونم برام ارزش داره  

انشاالله ک بحق شش ماه امام حسین هرچی زودتر سالم و سلامت ب خونه برمیگردن . 

عضو گروه رز صورتی تاریخ شروع رژیم ۱۴۰۰/۷/۱🍋🍐🍎🥑 وزن شروع ۵4. 🍎🍋 هدف اول52🍏🍇هدف دوم50 🍇🍏🥬🥒 هدف سوم ۴۸🥒🥬 .خواستن توانستن است💪💪💪
2087
خانمای مهربون التماس دعا دارم برا داداش جوونم ...ی دختر داره ک خیلی بیتابشه...داداشم خیلی جوونه.... ...

عزیزم به نیت پنج تن ال عبا 5 حمد میخونم ان شالله که برادرتون هرچی زودتر شفا بگیره دلتون شاد بشه بحق بزرگی خدا

الهی امین. 

2051