2733
2734
عنوان

اگر ی پسر دکتر با ی دختر لیسانس ازدواج کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1237 بازدید | 42 پست
چرا اخه؟

نظر من کفویت و هم سطح بودن خوبه

اگر با دیدن هر بی عدالتی بدنت از خشم به لرزه می افتد ، پس یکی از رفقای من هستی.⁦✌️⁩ رهبران بی رحم تعویض می شوند تا رهبر دیگری بی رحم    شود!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اصلا عجیب نیست هیچ مشکلیم نداره

تیکر رسیدن به اهدافمه!!                                                              سلام کلیشه کیدراما هستم درسته تکراریم ولی هنوز جذابیتای خودمو دارم 🤘                                                             کیدراما یه سبک زندگیه 😏😏                                                                                                                             اگه یک کیدرامر هستی باید بگم که راه ورود و درست اومدی اما خروجی نداریم😎✌                                                   میشه برا من و خانوادم ۵ تا صلوات بفرستی؟ ❤                                                                                                     
فداتبشم عزیز دلم تو چطوری

منم خوبم مرسی 

اما واقعا اینجوری خیلی بهتره دکترای یه رشته خوب و یه خانم یا آقای لیسانس

چون یکیشون وقت بیشتر و انرژی بیشتری برای خانواده میتونه بذاره 

منم مطب کار می‌کردم... خانم دکتر بود و همسرش مهندس چقدر هم عاشق هم بودن و احترام میذاشتن بهم

منم خوبم مرسی  اما واقعا اینجوری خیلی بهتره دکترای یه رشته خوب و یه خانم یا آقای لیسانس چون ی ...

ای جان عزیزمی شادینا

❤️اگه ی دنیارم بگیرم باز رسیدن به تو بزرگترین برد زندگیم بوده دلبر❤️

اگه لیسانسش مربوط به پیرا پزشکیه خوبه و گرنه نه همش میره بیمارستان میاد دحتره رو با بقیه خانوما مقایسه میکنه کم کم از چشمش میندازه

ضعفت را به خدا بده و او قدرتش را به تو عطا میکند🧡💫سوالات کنکوری و مشاوره انتخاب رشته و بیماری‌های دندان و اعصاب کشی و گرافی های دندان و سوال در باره رشته دندان پزشکی  در حد توان پاسخ میدم
اگه لیسانسش مربوط به پیرا پزشکیه خوبه و گرنه نه همش میره بیمارستان میاد دحتره رو با بقیه خانوما مقای ...

نه پزشکی نیس .دکترای ی رشته دیگه اس

❤️اگه ی دنیارم بگیرم باز رسیدن به تو بزرگترین برد زندگیم بوده دلبر❤️
2706