2737
2739
عنوان

من خیلی وقته خودم رو رها کردم و بخودم نمیرسم

| مشاهده متن کامل بحث + 525 بازدید | 45 پست
قربونت برم ارایشگاهت کدوم شهره؟

خیلی دورم اینقدر دورم که اگر بیام تو ایران به جرم فساد اخلاقی و اغفال جوانان مردم بازداشتم میکنن🤣🤣

منم فرزند کوروش خون ایرانی به رگ دارم⚘منم ایرانی ازاده فرزند خشایارم ⚘من از پستی من از زاری من از خواری گریزانم ⚘                  🌹🌹 تقدیم به نیکان ایران زمین 🌹🌹
[QUOTE=201704375]اصلا نمیتونم مثلا امشب اصلااا نتونستم مسواک بزنم دندونامم به درد  حوصلت نمیشع ...

اره میگم برای چی بزنم ولش کن 

پدرم رو سال ۹۷ در اثر یه بیماری سخت از دست دادم (دور از جون مادرم البته) .  الان مادر عزیزتر از جانم درگیر سرطان هست مادرم یه فرشته هست که من رو به زندگی وصل کرده😭😭تورو خدا برااین که سلامتیش رو بدست بیاره دعاشون کنیید🙏🙏 به خدای مهربان بگید تنها امیدم و تنها پناهم مادر عزیزم رو بمن ببخشه😭خدایا من توبه کردم از تمام گناهانم پشت در خونت نشستم من رو از رحمت خودت ناامید نکن برای تمام ناامیدی هام دعا کنین که کم نیاورم این عهد من و خداوند هست که اگه مامان خوبم شفا پیدا کنه تا آخر عمرم خادم مردم یا مسجد بشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی دورم اینقدر دورم که اگر بیام تو ایران به جرم فساد اخلاقی و اغفال جوانان مردم بازداشتم میکنن🤣🤣

😁😁موفق باشی عزیزم 

پدرم رو سال ۹۷ در اثر یه بیماری سخت از دست دادم (دور از جون مادرم البته) .  الان مادر عزیزتر از جانم درگیر سرطان هست مادرم یه فرشته هست که من رو به زندگی وصل کرده😭😭تورو خدا برااین که سلامتیش رو بدست بیاره دعاشون کنیید🙏🙏 به خدای مهربان بگید تنها امیدم و تنها پناهم مادر عزیزم رو بمن ببخشه😭خدایا من توبه کردم از تمام گناهانم پشت در خونت نشستم من رو از رحمت خودت ناامید نکن برای تمام ناامیدی هام دعا کنین که کم نیاورم این عهد من و خداوند هست که اگه مامان خوبم شفا پیدا کنه تا آخر عمرم خادم مردم یا مسجد بشم 
2728
به نظرتون چجوری میشه شادبود؟

دلیل میخواد شاد بودن .کسی که دلیلی نداره نمیتونه شاد باشه 

منم به خودم نمی رسم ولی دیگه مسواک ونخ می کشم از هزینه های دندون پزشکی و دندون درد میترسم

من دندونام دیگه به درد افتاده ولی اصلا حوصله ندارم بهشون برسم 

😁😁موفق باشی عزیزم 

دیدی روحیت شاد شد یه کمی بیوفت تو فساد شاد و شنگول میشی، وایییییی شوهرم داره میاد من برم دیگه الان میگه دوباره پای نی نی سایتی

منم فرزند کوروش خون ایرانی به رگ دارم⚘منم ایرانی ازاده فرزند خشایارم ⚘من از پستی من از زاری من از خواری گریزانم ⚘                  🌹🌹 تقدیم به نیکان ایران زمین 🌹🌹
دیدی روحیت شاد شد یه کمی بیوفت تو فساد شاد و شنگول میشی، وایییییی شوهرم داره میاد من برم دیگه الان م ...

برو عزیزم .ممنونم 🌹

2740
به نظرتون چجوری میشه شادبود؟

ورزش کن .کتاب بخون .فیلم های شاد ببین ،خودتو با یه کاری که بهش علاقع داری سرگرم کن ،لباس رنگی بپوش .با آهنگای شاد برقص .با آدمایی که دوسشون داری و بهت انرژی میدن بیشتر ارتباط داشته باش .سعی کن یه برنامه سفر هر چندوقت یکبار داشته باشی

انگیزه پیدا کن

فکرکنم افسردگی دارم باید برم دکتر وگرنه انگیزه ندارم 

ورزش کن .کتاب بخون .فیلم های شاد ببین ،خودتو با یه کاری که بهش علاقع داری سرگرم کن ،لباس رنگی بپوش . ...

سلام عزیزم.مرسی ازتوصیه هاتون.من متاسفانه باجاری تویه ساختمون هستم که اذیت کردنهاش به شدت روی روان من تاثیرگذاشته واحساس افسردگی میکنم امیدوارم بتونم کارهایی که گفتیدانجام بدم مرسی

اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم.
سلام عزیزم.مرسی ازتوصیه هاتون.من متاسفانه باجاری تویه ساختمون هستم که اذیت کردنهاش به شدت روی روان م ...

سعی کن حتما حتما حتما هرطور شده شوهرتو راضی کنی خونتونو عوض کنید و از این آدم فاصله بگیر و دوری کن هرچیزی تو زندگیت که باعث میشه روح و روانتو اذیت بشه رو حذف کن از زندگیت 

سعی کن حتما حتما حتما هرطور شده شوهرتو راضی کنی خونتونو عوض کنید و از این آدم فاصله بگیر و دوری کن ه ...

امکان عوص کردن خونه رانداریم چون خونه مال خودمونه وتازه سه ساله درستش کردیم.به نظرتون چجوری میتونم برام مهم نباشه رفتارهاشون.

اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم.
امکان عوص کردن خونه رانداریم چون خونه مال خودمونه وتازه سه ساله درستش کردیم.به نظرتون چجوری میتونم ب ...

عزیزم تو زندگی اکثر ماها اینجور آدما هستن اما تو نباید با ناراحتی کردن خودت تقاص رفتار‌های اشتباه دیگرانو پس بدی ،پس تنها کاری که باید در این مواقع انجام بدی لبخند زدن و دور شدن است.باید بفهمونی بهشون که برات ارزشی ندارن بفهمن تو نسبت بهشون بی تفاوتی

دلیلی نیست زوم کنی روی رفتاراشون و هی خودخوری کنی ،سعی کن روی خودت کار کنی ،و اینکه ارتباطتو باهاش خیلی  کم کن هروقتم مجبور شدی ببینیش باهاش خیلی رسمی و سرد و البته با یه لبخند خشک برخورد کن. چون ایجاد صمیمیت با اینجور آدما فقط باعث مبشه بیشتر ضربه به روح و روانت بخوره و اینکه اگه خونه دار هستی سعی کن خودتو با کارایی که بهت انرژی میده سرگرم کنی.حتی تو فضای مجازیت هم حذفشون کن که نباشن .. بازم میگم فقط عدم ارتباط و فاصله گرفتن جوری که فک کنی وجود نداره

2706