2733
2734
سلام خاخر. خاریییی؟ چیتی هسی؟ تی حال خاره؟

سلام فدای شما 

خوبم ب خوبی شما 

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کار بدی میکنم؟😔

شاید فشار ی چیزی روش بوده یادش رفته مثلا، اقتصادی 

طول عمر آدمی نیم نگاهی بیش نیست، وای از این بی حرمتی با جان انسان میکنند، در دنیایی ک هیچ کس بی عیب نیست چه کسی  می‌تواند تو را مقصر بداند، در قضاوت همه حق را ب تو دادند ولی، نکته اینجاست ک من راز نگه دار ترم 
2731
شاید فشار ی چیزی روش بوده یادش رفته مثلا، اقتصادی 

راستش خیلی وقته میونه مون شدید شکرابه اما کاری نمیشد کرد و اونقدر اوضاع وخیمه که قابل ترمیم نیست خیییییلی تلاش کردم اما..

زیبایی و قدرت یک زن، به باورهایش است، به میتوانم هایی که هر روز به خودش می گوید♥️
راستش خیلی وقته میونه مون شدید شکرابه اما کاری نمیشد کرد و اونقدر اوضاع وخیمه که قابل ترمیم نیست خیی ...

فدات عزیزم دلتو بسپار ب خدا، امیدوارم زندگیت رنگ آرامش بگیره 

طول عمر آدمی نیم نگاهی بیش نیست، وای از این بی حرمتی با جان انسان میکنند، در دنیایی ک هیچ کس بی عیب نیست چه کسی  می‌تواند تو را مقصر بداند، در قضاوت همه حق را ب تو دادند ولی، نکته اینجاست ک من راز نگه دار ترم 
فدات عزیزم دلتو بسپار ب خدا، امیدوارم زندگیت رنگ آرامش بگیره 

امید دارم به بزرگی خداوند میدونم رهام نمیکنه♥️

زیبایی و قدرت یک زن، به باورهایش است، به میتوانم هایی که هر روز به خودش می گوید♥️
سلام فدای شما  خوبم ب خوبی شما

❤❤❤

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2738