2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دخترم ۲ سالشه گفتم ۶ ساله شدش بیارم سخته ایا؟؟

زودتر بیار به نظرم

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
2728

وای منم دوتا دارم......۳ ساله و ۸ ساله.....یعنی داغونم به خدا......هلاکم از خستگی

«‏و أنَا أبحَثُ عنِّي؛ وَجَدْتُكَ یٰا حُسین..!»  و هنگامی که در پیِ خودم بودم تــو را یافتم، یا حسین؛))♥️  ️
نه.اینجوری نیستم.ولی خب گاهی خیلی خسته میشم

منم 25سالمه یه پسر5ساله ی دختر 10ماهه دارم

واقعا بعصی روزا کم میمونه گریه کنم

ولی وقتی میبینم گاهی اوقات باهم خوب بازی میکنن خستگیم در میره وعشق میکنم😍

بعصی وقتام دعوا میکنن

خدایادلم یه خونه بزرگ 🏠میخواد😖که وسایلای خوشگلمو توش بچینم بچه هام از داشتن اتاق هاشون شاد باشن.وبا سلامتی وخوشی بریم توش..این خونهدای ک هستیم 1اتاق داره ک هم انباریه هم اتاق خواب.. برای خونه دار شدنمون صلوات بگید هر کی برام صلوات گفت لایک کنه برا حاجتش سوره قدرمیخونم
2738
نه اصلا اتفاقا کلی باهاشون خودمو سرگرم میکنم بچه هات چن سالشونه؟

من که دیروز نزدیک بود نمازم باطل شه از بس این دوتا وروجک جلوم رژه میرفتن و به کاراشون خندم گرفته بود

خیلی جیگرن بچه ها🤩🤩🤩🤩

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
من دوتا بچه پانزده ماهه و پنج روزه دارم وقتی روز پنجم سزارین یکیشو شیر میدم ویکیش رو پاهامه که بخواب ...

چرا این حسو میکنی عزیزم

منم مثل شما یکی رو پام بود اون یکی شیر میخورد

گاهی هردوتاشون رو باهم میخوابوندم

گاهی سه تایی باهم گریه میکردیم

ولی

الان اون روزا تموم شده

بزرگ شدن باهم بازی میکنن دعوا میکنن عشق میکنن

الحمدلله خیلی راضی ام

تازه به فکر سومی ام چون هرچی میگذره واقعا راحت تر میشه

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
منم بچه دومم ۵۰ روزشه، خیلی خستم .هم روحی هم جسمی😔 الانم چندساعته رو پامه. نمیخوابه

عزیزم قدم نورسیده مبارک💟💜

درکت میکنم این لحظه هام میگذره و برات خاطره میشه ی روز دلتنگ همین روزا میشی...دخترمنم تا صب 6یا7 بکوب گریه میکرد😢

خدایادلم یه خونه بزرگ 🏠میخواد😖که وسایلای خوشگلمو توش بچینم بچه هام از داشتن اتاق هاشون شاد باشن.وبا سلامتی وخوشی بریم توش..این خونهدای ک هستیم 1اتاق داره ک هم انباریه هم اتاق خواب.. برای خونه دار شدنمون صلوات بگید هر کی برام صلوات گفت لایک کنه برا حاجتش سوره قدرمیخونم
منم 25سالمه یه پسر5ساله ی دختر 10ماهه دارم واقعا بعصی روزا کم میمونه گریه کنم ولی وقتی میبین ...

عزیزم بزار کوچیکه بزرگتر بشه بیشتر عشق میکنیییییی

2706