2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
انشالله خدابه من و اسی بچه بده، من دخمل زیبا  میخوام

انشالله

به امید خدا 

آرزوی ما هم از اول داشتن دختر بود ولی خوب اواخر دیگه به جنسیت فکر نمی‌کردیم 

ولی خدای مهربون لطف کرد و یه دختر ناز و خوشگل و باهوش بهتون داد

اخه وقتی اسپرمی وجود نداره😔😔

خواهر دوستم حتی شوهرش عمل واریکوسل هم کرد ولی بازم دکتر گفته بود اسپرمش صفر صفره،،، یه بار ای یو ای کرد جواب نداد یه ماه استراحت داد ماه دوم منتظر بود پریود بشه که بعدش بره ای یو ای، دیده نشده رفته آزمایش دیده بارداره، طبیعی باردار شد، دکتره باورش نشده بود فرستادش سونو ۵ هفتگی دیده بودن دو تا ساک بارداری داره😍😍الان گل پسراش(محمدرضا و محمدطه) نه ماهشونه❤

اخه وقتی اسپرمی وجود نداره😔😔

هم درد منی

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
انشالله به امید خدا  آرزوی ما هم از اول داشتن دختر بود ولی خوب اواخر دیگه به جنسیت فکر نمی‌کر ...

سلامت باشه 💚 ولی من شوهر هم میخوام قبلش 😬

💔 حاجت سختی دارم اگه حاجت بگیرم میام ریز به ریز تعریف میکنم، اگه دوس داشتید یه صلوات برام بفرستید 💚
خواهر دوستم حتی شوهرش عمل واریکوسل هم کرد ولی بازم دکتر گفته بود اسپرمش صفر صفره،،، یه بار ای یو ای ...

کاش این معجزه برای ما هم اتفاق بیوفته😍

کاملا آزواسپرمی بودن؟

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
2706