1874
2106
عنوان

بنظرتون کدوم یکی زن نیست(عکس پا)

| مشاهده متن کامل بحث + 1653 بازدید | 80 پست

A انگاری پا بند پاشه چجوری مرده

من عاشق خانه‌های کوچکم خانه‌هایی که اتاقی برای قهر ندارند!                                                              اين ماده هایی که تو شامپو بچه ها ميزنن چشم رو نميسوزونه؟خب تو شامپو ما هم بزنن؟!چشم ما، چشم خره؟😐😂

C

نمی‌دونم چرا حس می‌کنم مرده

شاید چون شامپوش آبیه   

می‌خواهم ادامه دهم. حالاحالاها قرار نیست کم بیاورم، هرچند وضعیت خیلی مزخرف و تلخ و بی‌آینده و هپلی‌هپو شده. ولی دوست ندارم کم بیاورم و خودم را راضی کنم به کاری نکردن. حتی اگر تهش نشود. حتی اگر هی صبحِ مزخرفی برود و غروبِ مزخرف‌تری بیاید و این روزهای مزخرف تکرار شوند. ابلهانه است؟ شاید. ولی می‌خواهم ببینم تهش چه می‌شود. به ابلهانگیِ خیلی جوک‌ها. و به امیدواری‌شان که می‌گویند «ما پنج بار این فیلم رو دیدیم. هر بار هم اون یارو هیکلیه کشته شده. ولی بذار یه بار دیگه ببینیم شاید این‌دفعه نمُرد». می‌دانی از چه حرف می‌زنم؟

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149

اخر چی شد؟؟یکی بلایکه 

لطفا برای شادی روح مادربزرگ مهربونم صلوات بفرستید،۱۴۰۰/۶/۱۸رفتش پیش خدا.فقر چیزی را نداشتن است اما آن چیز پول نیست،طلا و غذا نیست،فقر گرسنگی نیست،فقر همان گرد و خاکی است که بر کتاب های به فروش نرفته کتاب فروشی می نشیند،فقر پوست موزی است که از پنجره یک ماشین به خیابان انداخته می شود،فقر شب را بی غذا سر کردن نیست،فقر روز را بدون اندیشه به سر بردن است       دوستان من قبلا خواننده خاموش بودم😅 هر کسی یه نظری داره پس بیاید به نظرات هم احترام بزاریم،باتچکر🌹                  
2050

اگه گفتی لایک‌کن

تاپیک امضام🍃🌺🍃"ناامید نباش"دوم راهنمایی یه معلم ریاضی داشتیم تیکه کلامش این بود؛ «خدا رو چه دیدی شاید شد»یادم میاد همون سال یکی از بچه ها تصادف کرد و دیگه نتونست راه بره... دیگه مدرسه هم نیومد..فقط یه بار اومد واسه خداحافظی که شبیه مراسم عزاداری بود. همه گریه می‌کردیم و حالمون خراب بود...گریه‌مون وقتی شروع شد که گفت:به درک که نمی‌تونم راه برم، فقط از این ناراحتم که نمی‌تونم بازیگر بشم...آخه عشق سینما بود...!سینما پارادیزو رو صد بار دیده بود. سی دی ۹ تایتانیک رو اون برای همه‌ی ما آورده بود. معلم ریاضی‌مون وقتی حال ما رو دید اون تیکه کلام معروفش رو به اون رفیقمون گفت...« خدا رو چه دیدی شاید شد »وقتی این رو گفت:همه‌ی ما عصبی شدیم چون بیشتر شبیه یه دلداری مزخرف بود برای کسی که هیچ امیدی برای رسیدن به آرزوش نداره!!امشب تو پیج رفیقم دیدم که برای نقش اول یه فیلم با موضوع معلولیت انتخاب شده و قرارداد بسته... مثل همون روز تو مدرسه گریه‌م گرفت..فکر می‌کنی رسیدن به آرزوت محاله؟!  «خدا رو چه دیدی شاید شد» 🍃🌺🍃

پس b میشه؟

یا رب تو چنان کن که پریشان نشوم      محتاج برادران و خویشان نشوم     بی منت خلق خود مرا روزی ده     تا از در تو بر در ایشان نشوم
2143
کدوم درسته اسی

نمیدونم منم گذاشتم نظر شمارو بدونم  

من عاشق خانه‌های کوچکم خانه‌هایی که اتاقی برای قهر ندارند!                                                              اين ماده هایی که تو شامپو بچه ها ميزنن چشم رو نميسوزونه؟خب تو شامپو ما هم بزنن؟!چشم ما، چشم خره؟😐😂

a یه زنه شاغله ک فرصت نداره اون همه شامپو و لوسیون استفاده کنه 

چرا بعضیا ازشون تعریف میکنی یا تگشون میکنی ب عنوانهای مختلف انقدر کلاس میذارن زحمت یه لایکم نمیکشن اما بعضیا انقدر خوب و مهربونن ک تشکرم میکنن یه نمونه ش دُخی ک همیشه بعد تگ کردن تشکر میکرد 😘😍تازه خیلی از استارترا ب احترام نظری ک دادید توی تاپیکشون یه لایکم نمیکنن مگه چقدر وقتتون گرانبهاشون رو میگیره 😖 اگر لایک کنم یا صلوات خواستید فرستادم یا موافقم با نظرتون یا جوابتون بامزه بوده یا خیلی باشعوری و محترم

A چون فقط یا شامپو داره😂😂😂😂

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم 
2148